برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن زاده: دهنوی محروم نیست و مشکلی ندارد

چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۸ — گل

دیروز اظهارات طرفین و وکلایشان را شنیدیم و به این نتیجه رسیدیم که دستور موقت و محرومیت او را لغو کنیم. حالا هم دهنوی برای عقد قرارداد و تمرین و فعالیت فوتبالی مشکلی ندارد.

رییس کمیته انضباطی از لغو دستور موقت خود مبنی بر محرومیت دهنوی خبر داد. اسماعیل حسن‌زاده در این باره گفت: دیروز اظهارات طرفین و وکلایشان را شنیدیم و به این نتیجه رسیدیم که دستور موقت و محرومیت او را لغو کنیم. حالا هم دهنوی برای عقد قرارداد و تمرین و فعالیت فوتبالی مشکلی ندارد.

او درپاسخ به این که چه جریمه ای برای او در نظر گرفته می شود یا آیا اساسا" جریمه ای شامل حال او حال او می شود یا خیر گفت: در حال بررسی هستیم و رای بعد از نگارش و امضای اعضا توسط دبیرکل فدراسیون ابلاغ خواهد شد. کمی صبوری کنید تا جواب سئوالتان را بگیرید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391