برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری: مدیر عامل، کمیته پیشکسوتان را پیگیر امور غلامحسین مظلومی کرده است

سه‌شنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۱ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت استقلال گفت: به عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال در طی این مدت همواره پیگیر وضعیت غلامحسین مظلومی بوده ایم.

علی فتح الله زاده و علی جباری و غلام حسین مظلومی

علی جباری پیشکسوت و رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت غلامحسین مظلومی که امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت اظهار داشت: به عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال در طی این مدت همواره پیگیر وضعیت غلامحسین مظلومی بوده ایم. او ساعت ۸ صبح امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت و امیدوارم که عملش با موفقیت همراه باشد.

وی ادامه داد: در طی دوره بیماری ایشان، باشگاه استقلال همواره پیگیر وضعیت او بوده است. روزی که متوجه این مهم شدیم، فوری موضوع را به اطلاع آقای فتح اله زاده رساندیم و دقیقا روز بعد از آن به همراه حاج آقا به خانه غلامحسین رفتیم، عکاس هم همراهمان نبود و فقط راننده حاج آقا با ما بودند که اتفاقا حضور آقای فتح اله زاده موجب خوشحالی غلامحسین هم شد. با آقای فتح اله زاده یک ساعتی در خانه مظلومی بودیم و حاج آقا هم به همسر و هم به ۴ پسر غلامحسین گفتند که هر کاری از دستشان بربیاید دریغ نخواهند کرد. از آن روز به بعد ما مدام با خانواده مظلومی در تماس بودیم و حالا چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری سعی کردیم تا در کنارشان باشیم. البته این مهم هم از طریق کمیته پیشکسوتان و به خواست آقای فتح اله زاده انجام گرفت و من هم به عنوان مسئول کمیته، جدا از حق خودم که باید از دوست قدیمی ام عیادت می کردم، از طریق آقای فتح اله زاده و به عنوان رئیس کمیته پیگیر وضعیت غلامحسین بودم.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: بار دومی هم که به منزل مظلومی رفتیم، باز هم من به همراه حاج آقا و راننده ایشان بودیم. حاج آقا از من خواستند تا پیگیری مسائل مربوط به غلامحسین را عهده دار شوم و من به دیده منت سعی کردم در کنار یار قدیمی ام باشم اما این کم لطفی است که بخواهیم بگوییم حاج آقا پیگیر نبوده چون ایشان درگیر فصل نقل و انتقالات استقلال هم بودند با اینحال هر روز با من تماس داشتند در مورد وضعیت غلامحسین، که آخرین تماسمان هم مربوط به دیشب بود که حتی ساعت عمل مظلومی را از من جویا شدند. او به هر طریقی پیگیر بوده و قرار هم بر این بود که ما در کمیته پیشکسوتان پیگیر باشیم و و اگر به مشکلی خوردیم از حاج آقا کمک بگیریم. فکر می کنم تا الان هم هیچ کوتاهی انجام نگرفته ضمن اینکه ما همیشه سعی کردیم در کنار غلامحسین باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391