برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری: پیشکسوتان نامه ای را برای حمایت از رویانیان به وزارت ورزش ارسال کرده اند

چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۲ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پیشکسوتان پرسپولیس صبح امروز جلسه ای برای حمایت از رویانیان تشکیل دادند.

ابراهیم اسدی و رضا جباری و حسن خان محمدی

رضا جباری گفت: با توجه به این که احتمال برکناری رویانیان از پرسپولیس وجود دارد به همین دلیل امروز صبح پیشکسوتان پرسپولیس جلسه ای را در این رابطه در کانون پیشکسوتان تشکیل دادند.

وی ادامه داد: در این جلسه ۲۰ نفر حضور داشتند که حمید استیلی، عرب شاهی، سید علی خانی، نعیم آبادی، سعید شیرینی، خان محمدی، فنونی زاده، نادر باقری، رافت، برمک، صادقی، سلطانی جزو حاضرین در این جلسه بودند.

وی افزود: پیشکسوتان پرسپولیس معتقد هستند که رویانیان الان نباید برکنار شود و تغییر مدیریت پرسپولیس در این شرایط به ضرر پرسپولیس است در جلسه ای که پیشکسوتان تشکیل دادند در مورد کارهایی که رویانیان در زمان مدیریتش برای پرسپولیس انجام داد، عملکرد رویانیان و نکات مثبت و منفی وی صحبت شد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: بر همین اساس پیشکسوتان از رویانیان حمایت کردند و نامه ای را تنظیم کردند و به وزارت ورزش ارسال کردند و خواستار بقای رویانیان در سمت خود شدند و منتظر هستند که این وزارت جوابگوی پیشکسوتان تیم پرسپولیس باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391