برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جهانبخش:در برنامه نود من پدیده انتخاب شدم؛ازانتخاب پدیده فصل متعجب شدم

چهارشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۵ — گل

پدیده فصل قبل لیگ برتر حالا در آستانه رفتن به لیگ هلند و رسیدن به اهداف بزرگتری است.انتخاب نشدن علیرضا جهانبخش به عنوان پدیده لیگ حاشیه هایی را به وجود آورد که در این مورد با او صحبت کردیم.

عباس جهان بینی

این مصاحبه را در آستانه رفتن جهانبخش به هلند بخوانید.
هنوز به هلند نرفتی؟
دنبال کارهای سفارت هستم اگر مشکلی پیش نیاید جمعه صبح می روم.
بلیط رزرو کرده ام که احتمالاً قطعی اش می کنم.
در مراسم بهترینهای لیگ به عنوان پدیده انتخاب نشدی نظرت چیست؟
من خودم هم متعجب شدم و متاسفانه این نظر کارشناسان بود.
اما من در برنامه نود به عنوان پدیده لیگ انتخاب شدم حالا اینکه از چه کسی تقدیر شده مهم نیست اما برای خودم جالب بود که فدراسیون این انتخاب را کرد به هر حال احترام می گذارم.
به نظرت می توانی در لیگ هلند موفق شوی؟
قطعاً می توانم من برای این انتخاب خیلی مشورت کردم و چندین شبانه روز فکر کردم و در نهایت این انتخاب را کردم.مطمئن هستم که موفق می شوم.
سقف آرزوهایت؟
خب دوست دارم ابتدا در لیگ هلند موفق شوم.. اگر هم به اینجا امدم به خاطر این بود که سکویی برای رفتن من به لیگ خای بزرگ باشد و دوست دارم به لیگ آلمان و یا اسپانیا برسم.
دلت برای ایران که تنگ می شود اما برای لیگ ایران چطور؟
خب من ۲سال بیشتر در لیگ ایران نبودم. هدفهای بزرگی داشتم اما خب فرصت نبود به نهر حال به جایی رفتم که شرایط برای پیشرفتم مهیا است امیدوارم خدا کمک کند تا به اهداف بزرگم به خصوص پوشیدن پیراهن تیم ملی برسم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391