برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدیان: قلعه‌نویی برای چند پست مرا می‌خواهد

شنبه، ۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۳ — گل

زمانی که در سپاهان بودم امیر قلعه‌نویی در چند پست از من استفاده کرد و اصولا او به جز بازیکنان خط دفاع از سایرین در چند پست استفاده می‌کند.

احمد جمشیدیان کارش را شروع کرد. شروعی با پیراهن آبی. او درباره شرایطش در استقلال، پست بازاش در این تیم و ... حرف زده. او حالا یکی از مهره‌های کلیدی استقلال است، اگرچه رقابتی سخت را در استقلال پیش‌رو خواهد داشت. شماره ۲۰ استقلال به اطمینان و اعتماد قلعه‌نویی دلخوش است و البته از رقابت هم ترسی ندارد. او تازه به استقلال آمده اما بازیکن کم‌تجربه‌ای نیست. این مصاحبه را بقل از ایران ورزشی بخوانید:

اولین تمرین را با استقلال انجام دادی. جو چطور بود؟
اوایل به هر تیمی که بروی برایت سخت است تا با جو آشنا شوی و با محیط تطبیق پیدا کنی. در تمرین روز گذشته هم اکثر بازیکنان حضور نداشتند و بیشتر جوان‌ها بودند تا خود را نشان دهند. نمی‌توان گفت که تمرین کاملی انجام دادیم. هفته آینده کم کم تیم آماده می‌شود. البته برای من بهتر است که تیم کم کم کامل شود تا بهتر بتوانم با تیم وفق پیدا کنم.
چقدر به زمان نیاز داری تا با استقلال خو بگیری؟
برای این موضوع دو بحث وجود دارد. یک بحث فنی است که باید جا بیفتی، یک بحث هم این است که با بچه‌ها و کادرفنی خودم را وفق دهم. با توجه به اخلاقی که از خودم سراغ دارم خیلی زود می‌توانم با تیم و کادرفنی خودم را وفق دهم اما برای تطبیق خودم با محیط به زمان نیاز دارم. من چند سال در سپاهان بازی کردم و اکنون باید خودم را با شرایط استقلال تطبیق دهم. البته من سابقه کار با این کادرفنی را دارم و با اکثر بازیکنان استقلال هم در تیم‌های دیگر و تیم ملی در مقاطع مختلف همبازی بوده‌ام و برای جا افتادن در چنین تیمی کار خیلی سختی در پیش ندارم.
قرار است در چه پستی بازی کنی؟ استقلال با پژمان نوری قرارداد بسته و تکلیف نکونام و ساموئل هم هنوز مشخص نیست.
زمانی که در سپاهان بودم امیر قلعه‌نویی در چند پست از من استفاده کرد و اصولا او به جز بازیکنان خط دفاع از سایرین در چند پست استفاده می‌کند. استقلال برای فصل آینده باید در چهار جام بازی کند. قطعا به تعداد زیادی از بازیکنان نیاز دارد. سالی که گذشت با توجه به فشردگی مسابقات استقلال کم نیاورد چون تعداد بازیکنان خوبی داشت و توانست از همه آنها بازی بگیرد.
ترافیک بازیکن زیاد باشد طاقت نیمکت‌نشینی داری؟
این یک چیز طبیعی است که در تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی ترافیک بازیکن زیاد باشد اما هیچ بازیکنی هم دوست ندارد که نیمکت نشین باشد.
قرار است در استقلال با چه شماره‌ای به میدان بروی؟
شماره ۲۰.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391