برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جانشین انصاری فرد از استقلال می آید

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۷ — گل

پرسپولیسی‌ها با جذب حاتمی می توانند با یک تیر دو نشان بزنند. اول انتقام حضور قاضی در استقلال را بگیرند و سپس یکی از مهاجمان تیم ملی را جانشین کریم انصاری فرد کنند.

فرزاد حاتمی

کریم انصاری فرد هنوز با پرسپولیسی‌ها به توافق نرسیده و احتمالش ضعیف است که برای سال آینده هم در این تیم بماند. انصاری فرد فرد که مدتهاست با پرسپولیسی‌ها در حال مذاکره است با این تیم به بن بست خورده و حتی گفته می شود علی دایی دیگر روی بازگشت او حسابی باز نمی کند. بر همین اساس شنیده می شود پرسپولیسی‌ها برای جایگزینی انصاری فرد روی فرزاد حاتمی نظر دارند و حتی مذاکراتی هم با این بازیکن استقلال انجام داده اند. حاتمی که همین چند روز پیش رضایتنامه خود را از استقلال دریافت کرد مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته و هیچ بعید نیست بعد از توافق با مسئولان این تیم پیراهن قرمز را به تن کند. پرسپولیسی‌ها با جذب حاتمی می توانند با یک تیر دو نشان بزنند. اول انتقام حضور قاضی در استقلال را بگیرند و سپس یکی از مهاجمان تیم ملی را جانشین کریم انصاری فرد کنند. به همین دلایل است که گفته می شود مذاکره پرسپولیسی‌ها با فرزاد حاتمی موفقیت آمیز بوده و این مهاجم در یکقدمی پوشیدن پیراهن قرمز قرار دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391