برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست هیات فوتبال تبریز از کفاشیان: تکلیف بلیت فروشی را روشن کنید

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۷ — ایسنا

هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی با ارسال نامه‌ای از علی کفاشیان درخواست کرده است که تکلیف نحوه بلیت فروشی بازی‌های تراکتورسازی و عامل فروش آنها را مشخص کند.

علی کفاشیان و مهدی محمد نبی و مهدی تاج

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، درباره وضعیت بلیت فروشی بازی‌های دو تیم تبریزی حاضر در لیگ برتر، گفت: تنها باشگاه در ایران که بلیت فروشی را خودش انجام می‌دهد، تراکتورسازی است. متاسفانه این مساله باعث بروز مشکلی شده که باید از سوی این باشگاه حل شود.

تقیون ادامه داد: پیش از این شرکتی در تبریز با هیات فوتبال قرارداد داشت که وقتی فدراسیون فوتبال امتیاز فروش بلیت را به تراکتورسازی داد، قرار شد این باشگاه با شرکت مورد نظر تسویه حساب کند و خسارت فسخ قرارداد ما را با آنها بپردازد، اما این کار هنوز صورت نگرفته است. آن شرکت هم فعلا فعالیت‌هایش را راکد گذاشته تا تکلیف روشن شود.

وی در ادامه از نامه نگاری هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی با فدراسیون فوتبال سخن گفت: در نامه‌ای به کفاشیان از او خواسته‌ایم که وضعیت بلیت فروشی بازی‌های تراکتورسازی و حق و حقوق شرکت تحت قرارداد با ما را روشن کند تا حقوق آن شرکت ضایع نشود.

تقیون درباره فروش الکترونیکی بلیت‌های لیگ برتر هم گفت: سازمان لیگ با شرکتی قرارداد دارد تا سراسر ایران را یکپارچه کند. این شرکت فعلا در ورزشگاه آزادی تهران امکاناتی فراهم کرده، ولی تاکنون هیچ حرکتی از آن شرکت در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز ندیده‌ایم. در حال حاضر تراکتورسازی بلیت بازی‌های خود را الکترونیکی می‌فروشد، ولی نه به آن صورت که افراد از خانه خود بتوانند بلیت بخرند.

وی ادامه داد: تماشاگران تراکتورسازی با حضور در ورزشگاه از گیت‌های مربوط کارت الکترونیکی را خریداری می‌کنند و سپس در جایگاه‌هایی که پایانه مخصوص در آنها قرار دارد، شارژ کارت را باطل می‌کنند و وارد ورزشگاه می‌شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391