برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: هرکس بهتر از من کار کند را جایگزینم کنند

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۴ — باشگاه خبرنگاران

رییس فدراسیون فوتبال گفت: اگر کسی بهتر از من کار کند جایگزینم شود و همیشه از این قضیه استقبال کرده ام هرچند همیشه آماده خدمت به تیم ملی هستم.

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال در گفتگو با یک برنامه زنده تلویزیونی گفت:خوشحالیم که تیم ملی کشورمان با اقتدار به جام جهانی صعود کرد.ما از گذشته هم عادت داشته ایم که دربازی های ساده و ابتدایی خوب کار نکنیم تا به روزهای سخت برسیم و به هر صورت توانستیم خیال خودمان و مردم را از بابت صعود راحت کنیم.

وی افزود: در سه بازی حساس مقابل قطر،لبنان و کره جنوبی کار سختی در پیش داشتیم و البته توانستیم بهترین استفاده را کنیم و نتیجه بسیار خوبی کسب کنیم.اگر در کره حتی یک امتیاز از دست می دادیم به پلی آف می رفتیم و کارمان برای صعود بسیار دشوار می شد.

قطری‌ها پای حرف هایشان نایستادند

کفاشیان اظهار کرد:وقتی ما تیم ملی قطر را شکست دادیم مسوول فدراسیونش قول داد برای حفظ حیثیت فوتبالشان در مقابل ازبکستان تمام توان خودش را بگذارد.اما متاسفانه شاهد بودیم که آنها حتی ۵ بازیکن اصلی شان را به مسابقه نبردند ولی هرگاه خدا بخواهد کسی را بالا ببرد هیچ کس دیگر کاری از پیش نمی برد.

وی تاکید کرد: ناراحتی ما از این است که قطری‌ها به وعده های خود عمل نکردند و البته من خوشبینم و امیدوارم که آنهاتبانی نکرده اند.

بازی های تدارکاتی با تیم های قوی برگزار می کنیم

رییس فدراسیون فوتبال بیان داشت:جلسه سه ساعته ای با کی روش داشتیم که سرمربی تیم ملی در آن برنامه لیگ و تیم ملی را مشخص کرد.

وی افزود: تصمیم داریم تا با تیم های قوی مسابقات تدارکاتی داشته باشیم و کی روش نیز لیگ را با دقت رصد می‌کند و امیدواریم تیم ملی در آینده خوب کار کند و خوب هم نتیجه بگیرد.

هیچوقت از ماندن یا رفتن حرفی نزده ام

کفاشیان ادامه داد: هیچوقت از ماندن و رفتن حرف نزده ام. دوست دارم که اگر کسی بتواند بهتر از من کار کند جایگزینم شود اما در حال حاضر برنامه های زیادی در پیش داریم.

وی افزود: در آبان ماه کنگره ای داریم که بلاتر به کشور می اید و برنامه های دیگری نیز داریم.دوست دارم هر اتفاقی به نفع فوتبال است رخ بدهد. من به خدمت کردن فکر میکنم.نباید کشتی فوتبال را وسز دریا رها کرد و شاید ماندنم در فوتبال به یک یا دو سال بکشد.

اختلافات را کنار بگذاریم و فقط حمایت کنیم

رییس فدراسیون فوتبال گفت:اختلاف سلیقه‌ها گاهی مشکل ساز می شود. کمبودها،عدم وجود امکانات و اختلاف‌ها گاهی کار را مشکل می کند.بسیاری از کشورها بودجه های چندین برابر ما دارند و اما ما نتایج به مراتب بهتری گرفته ایم.

کفاشیان تاکید کرد: ما در فوتبال بزرگسالان-نوجوانان-ساحلی و فوتسال نتایج خوبی کسب کرده ایم و حالا باید اختلافات را کنار بگذاریم و فقط حمایت کنیم.

سعی میکنیم پاداش به همه تعلق بگیرد

کفاشیان در خصوص پاداش قهرمانی به بازیکنان گفت: گفته بودیم پاداش به بازیکنانی نظیر دژاگه و رحمتی تعلق نمی گیرد اما حالا تمام تلاشمان را می کنیم تا این بازیکنان را نیز در لیست پاداش قرار بدهیم چراکه زحمت زیادی برای تیم ملی کشیده اند و آنها نیز در موفقیت تیم تاثیرگذار بوده اند.

رییس جمهور همیشه از ما حمایت کرد

رییس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: احمدی نژاد در مقاطع مختلف حمایت های ویژه ای از تیم ملی داشت. احمدی نژاد از ما فوتبالی تر است و شناخت خوبی روی این رشته دارد.

وی افزود: رییس جمهور پیشنهاد کرده است تا برنامه یکساله تیم ملی در نظر گرفته شود و بودجه آن نیز مشخص شود تا بودجه مورد نیاز در همین دولت تامین شود. اگر این اتفاق بیفتد خیالمان راحت میشود.

وی بیان کرد: در این صورت می توانیم به فکر تیم های پایه و جوان ترها باشیم. اردوهای تیم ملی نیز از مردادماه آغاز میشود و باید با تیم های قوی بازی تدارکاتی داشته باشیم تا برای جام جهانی آماده شویم.

استقلال نیز مثل تیم ملی است

کفاشیان اعلام داشت: با روحیه خوب بازیکنان تیم ملی باید گفت تیم استقلال نیز مثل تیم ملی است و معتقدیم که باید از تیم ملی حمایت همه جانبه کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در مورد نام جعلی لیگ خلیج عرب نیز از طریق سفارت ایران در امارات قضیه را پیگیری خواهیم کرد و بدون شک دراین زمینه کوتاه نخواهیم آمد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391