برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: تیم امید نداریم که برایش مدیر بگذارم؛ مویی کف دستمان نیست که شفق بکند!

دوشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۱۵ — خبرآنلاین

علی کفاشیان می گوید قرار نیست ناصر شفق مدیر تیم امید ایران شود.

علی کفاشیان

انتشار خبری درباره حضور ناصر شفق به عنوان مدیر تیم ملی المپیک ایران شوکی تقریبا بزرگ برای اهالی فوتبال بود. ناصر شفق که بیش از دو دهه است بین فوتبال و سینما می‌رود و بر می گردد ، بعد از دو سال دوری از فوتبال دوباره سر سفره فوتبال پیدایش شده است. او را تا یک روز قبل جدی ترین گزینه جانشینی محمد رویانیان معرفی می کردند اما ناگهان بعد از حضور کوتاه مدتش در فدراسیون فوتبال شایعه شد قرار است مدیر تیم ملی امید شود. تیمی که هنوز مربی اش علی منصوریان هم قراردادی ندارد و بدون دستمزد بازیکنانش را به اردو می برد تا از برنامه های شان عقب نمانند.

شفق اما پیشینه ای ویژه در فوتبال دارد. او که ورودش به فوتبال با دوره کوتاه کمتر از ۱۰ هفته ای در پاس تهران بود و ایده پرداخت دستمزد هفتگی به بازیکنان که با ۷ باخت متوالی نیمه تمام ماند. بعدها او به مشهد رفت و ابومسلم خراسان. اگرچه در دوره ای نتایج بدی نگرفت اما ناگهان این تیم به قیمت یک ریال به او واگذار شد. بعد همه پیچیدگی های بر سر انتقال این تیم از همان جا شروع شد. اتفاقی که بعد‌ها در تبریز هم داشت تکرار می شد. شفق تراکتورسازی را بعد از سال‌ها به لیگ برتر برگرداند اما این تیم را از کارخانه تراکتورسازی به همان حالت داشت می خرید که با حضور کنسرسیومی نیمه دولتی در کنار این تیم ، شرایط عوض شد. او در زمان حضور در تیم تبریزی عضو هیات رئیسه فدراسیون هم شد و ماموریت استخدام کلمنته برای تیم ملی هم بر عهده گرفت. کلمنته به ایران آمد و برگشت و بعدها گفته شد در این رفت و آمد به دلار هزار تومانی رقمی نزدیک به ۸۰ میلیون تومان بدهی این عضو هیات رئیسه شده است به فدراسیون فوتبال. رقمی که تامدت‌ها بازپرداختش سوژه مطبوعات ورزشی بود و در نهایت هم تعیین تکلیف نشد.

حالا اما ایا او مدیر تیم امید شده است؟ کفاشیان می گوید:« مدیر تیم امید؟ نه بابا . ما اصلا تیم امیدمان را راه نیانداختیم که برایش مدیر بگذاریم. نه این خبر صحت ندارد.» او در واکنش به اینکه حضور شفق منجر به واگذاری مالکیت تیم امید به او نمی شود؟ با خنده می گوید:« نه بابا ز این خبرها نیست. ما کف دست مان مویی نداریم که آقای شفق بکنند( می خندد) ولی خدایی اش این است که شفق انسان شریف و توانمندی است. ما یکسری بحث با او داشتیم که الان محرمانه محسوب می شود. حالا بعدها که صدایش در آمد همه متوجه می شوید چه خبر شده!باید فعلا صبر کنید .»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391