برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: از خجالت تیم های اعزامی به کره در می آییم

دوشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۷ — باشگاه خبرنگاران

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص عدم حضورش در فرودگاه برای استقبال از تیم ملی گفت: هر کدام از مسئولان فدراسیون فکر می کردند کسی است که به استقبال ملی پوشان ساحلی برود، از این رو من هم به استقبال نرفتم.

علی کفاشیان

علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: درست است که هیچ مسئولی از فدراسیون به استقبال فوتسال بانوان کشورمان نرفتند اما دلیل بر این نیست که آنها کار خاصی انجام ندادند قطعاً ما پاداش بزرگی برای آنها در نظر گرفتیم که به موقع از خجالت آنها در می آییم البته باید مسئولی به استقبال آنها می رفت اما به هر حال این کار صورت نگرفت.

کفاشیان در مورد اسپانسر تیم ملی فوتبال افزود: فدراسیون فوتبال هم اکنون در حال پیگیری مسئله اسپانسر است در حال حاضر با چند اسپانسر مذاکره کردیم اما باید ببینیم با کدام یک نتیجه بهتری خواهیم گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اردوی تیم ملی و بازی های تدارکاتی تصریح کرد: تا زمانی که کی روش به ایران نیاید نمی توانیم راجع به تیم ملی و اردو اظهار نظر کنیم. مسلماً بعد از آمدن وی در مورد برنامه و اردوهای تیم ملی و مسابقه های تدارکاتی صحبت خواهیم کرد. اگر بخواهیم مسابقه ای با یک کشور انجام دهیم باید چند بار با آنها مذاکره کنیم و بعد از آن قرارداد امضاء کنیم و تا قرارداد امضاء‌ نکنیم نمی توانیم بگوییم قضیه قطعی است. گمانه زنی در مورد این برنامه‌ها بسیار است اما قطعی شدن آن مهم است که با حضور کی روش این مسائل هم مرتفع می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اردوی تیم ملی افزود: اردوی خارجی یکی از اولویت‌ها است. در ایران هم اردو برگزار می شود.

کفاشیان در خصوص منشوری‌ها تأکید کرد: چندی پیش کمیته انضباطی جلسه ای داشت. فکر می کنیم کمتیه انضباطی باید در مورد منشوری‌ها تصمیم گیری کند. خیلی از باشگاه‌ها هم هستند که بدهکارند که باید هر چه زودتر تکلیف باشگاه های بدهکار هم مشخص شود تا در لیگ سیزدهم مشکلی نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: بدهی های باشگاه استقلال و هزینه هایی که در اکراین کرده به خودشان مربوط است. نظر خاصی راجع به آنها ندارم. خودشان می دانند چه کار کنند.

کفاشیان خاطر نشان کرد: از عملکرد کی روش به عنوان مربی تیم ملی فوتبال رضایت دارم چرا که توانستیم نتیجه ی خوبی با او کسب کرده و به جام جهانی صعود پیدا کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391