برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصرار کریمی به اسدی؛شماکاپیتان تری!

جمعه، ۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۰ — گل

اصرار رسانه‌ها از جمله همین سایت گل روی موضوع بازوبند و شماره پیراهن در تراکتورسازی یک رویکرد طبیعی به اتفاقات حاشیه‌ای فوتبال است. رسانه‌ها به اخبار مثل این علاقه دارند اگرچه در ظاهر قضیه موضوع حاشیه‌ساز باشد.

علی کریمی و مرتضی اسدی

دیروز در بازی دوستانه تراکتورسازی مقابل نفت تهران، تراکتورسازی در شرایطی وارد زمین شد که هیچ کدام از بازیکنان بازوبند کاپیتانی بر بازو نداشتند. این در حالی است که آنها دو کاپیتان بالقوه دارند؛ علی کریمی و مرتضی اسدی. تازه به این دو می‌شود محمد نصرتی با سابقه کاپیتانی تیم ملی، مهدی کیانی و حتی میثم بائو را نیز اشاره کرد و تازه اگر جواد نکونام هم سر از تراکتور دربیاورد آن وقت است که جمع کاپیتان‌ها جمع‌تر هم می‌شود.
بازی دیروز اما ۲ نکته مهم داشت اول این که به نظر می‌رسید اسدی و کریمی دعوایی سر بازوبند ندارند .
کریمی که اساسا با موضوعاتی مثل این دچار مشکل نمی‌شوند و این را در تیم ملی هم نشان داد، اسدی هم به حکم کسوت مراعات کریمی را می‌کند و حتی پیراهن شماره ۸ خود را به او داده و خود با شماره ۸۸ به میدان خواهد رفت تا راه بر هرگونه حاشیه بسته شود.
دیروز در ابتدای مسابقه زمانی که کاپیتان‌ها برای دست دادن اول مسابقه وارد زمین می‌شدند مرتضی اسدی و علی کریمی که هیچ کدام بازوبند بر دست نبسته بودند دقایقی به هم تعارف کردند و در نهایت علی کریمی اسدی را قانع کرد که به عنوان کاپیتان پیش برود و با کاپیتان نفت دست بدهد.
به نظر می‌رسد با این کار داوطلبانه موضوع بازوبند در استقلال و در تراکتورسازی به پایان خواهد رسید و این هم از شانس مجید جلالی است که دیروز در اظهارنظری عجیب گفته بود ممکن است بخواهد برای هر بازی یک کاپیتان به زمین بفرستد اعتراضی که باید آن را به پای شوخ‌طبعی آقامجید بگذاریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391