برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی کریمیان: بازی کنار کریمی افتخار است

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۹ — گل

خب توقعات از ما خیلی بالا رفته ما ۲سال پشت سر هم توانستیم به مقام نایب قهرمانی برسیم و این شرایط را برای ما سخت کرده است.

علی کریمی


شرایط تیم؟
یک اردو رفتیم سرعین و یک بازی تدارکاتی هم انجام دادیم.
بعد از آن به تبریز آن هم به تبریز آمدیم و صبح و بعد از ظهر تمرین می کنیم.
چهرشنبه هم قرار است به تهران برویم تا چند بازی تدارکاتی خوب انجام دهیم وخودمان را آماده برای مسابقات لیگ کنیم.
من فکر می کنم اگر از تیمهای دیگر جلونباشیم عقب هم نیستیم.
تیم ما در حال شکل گرفتن است و ۲تا جای خای داریم که آن هم توسط باشگاه به زودی با ۲بازیکن خوب و بزرگ پر می شود.
حضور علی کریمی در تراکتور؟
علی بازیکن بزرگی است و بازی در کنار او برای هر بازیکن ایرانی افتخار است.از نظر روحی حضورش به بازیکنان انگیزه میدهد.
علی کریمی پیشنهادات زیادی داشت اما تراکتور را انتخاب کرد و این نشان می دهد که برای این کار انگیزه داشته است . این انگیزه برای همه ما خوب است.
فکر می کنی با این کادر و بازیکنان جدید موفقیت های سال قبل را تکرار می کنید؟
خب توقعات از ما خیلی بالا رفته ما ۲سال پشت سر هم توانستیم به مقام نایب قهرمانی برسیم و این شرایط را برای ما سخت کرده است.از طرفی هم تیمهای سپاهان و پرسپولیس در یار گیری خیلی خوب عمل کرده اند و تیم استقلال هم که مدعی است. تازه فولاد و راه آهه هم باید جز مدعیان باشند و همه اینها کار را سخت می کند.
ما سال سختی در پیش داریم و باید خودمان را برای مبارزات سختی آماده کنیم.
فکر می کردی به جام جهانی صعود کنیم؟
نه تنها آرزوی هر فوتبالیست بلکه هر ایرانی رفتن تیم ملی به جام جهانی بود.این اتفاق خیلی خوشایند بود اما راستش فکر نمی کردم به عنوان تیم اول صعود کنیم.
اما خب ما ایرانی‌ها مرد روزهای سخت هستیم وهمیشه باید حماسه بسازیم.این صعود خیلی شادی به وجود آورد و در کل به نفع همه اهالی فوتبال بود.
فکر می کنی بتوانی در جام جهانی حضور داشته باشی؟
آرزوی هر کسی است و من هم از این قائده مستثنی نیستم من دوست دارم و تلاشم را هم می کنم. اما دعوت شدن و یا نشدن به تیم ملی سلیقه ای است.تیم ملی با باشگاه فرق می‌کند اما من تلاش خودم را می کنم تا به این هدف برسم.امیدوارم بتوانم با تلاش نظر مساعد کادر فنی تیم ملی را جلب کنم و در این ویترین بزرگ جهانی فوتبال حضور داشته باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391