برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

به زودی کارت هواداری باشگاه استقلال عرضه می‌شود

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۲ — فارس

به زودی عرضه کارت هواداری باشگاه استقلال در شعب بانک رفاه آغاز خواهد شد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، به منظور برقراری ارتباط مستمر بین باشگاه و هواداران و تعریف کانال ارتباطی به زودی طرح وفاداران باشگاه استقلال مورد اجرا می‌گیرد.

طبق این طرح هواداران باشگاه استقلال از طریق خرید کارت‌های بانکی ویژه هواداران باشگاه استقلال و تمرکز عملیات بانکی نزد شعب بانک رفاه علاوه بر برخورداری از مزایای تعریف شده در چاچوب طرح فوق الذکر زمینه های تقویت منابع مالی باشگاه را فراهم خواهند کرد.

متقاضیان دریافت کارت مذکور می توانند با مراجعه به شعب این بانک ضمن افتتاح حساب و واریز حق عضویت، نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند.

کارت هواداران تیم استقلال در ۴ سطح قابل عرضه خواهد بود و دارندگان آن از امتیازات و سرویس‌های ویژه ای که طراحی شده است بسته به سطح آن برخوردار خواهند شد.

برخورداری از تخفیف ویژه در شبکه خرید ویژه هواداران،امکان حضور در تمرینات و مسابقات تیم استقلال در داخل و خارج از کشور و ... از جمله خدماتی است که دارندگان کارت هواداری تیم استقلال می توانند از آن بهره‌مند گردند.

بدیهی است متقاضیان کارت مذکور ضمن افتتاح حساب در بانک رفاه از سود سپرده و سایر خدمات بانکی مانند اینترنت بانک، تلفنبانک، موبایل بانک و ... نیز برخوردار می شوند.

همچنین فروشگاهها و مراکز خدماتی که از آمادگی لازم جهت ارائه خدمات ویژه به هواداران باشگاه استقلال برخوردار می باشند می بایست نسبت به تکمیل فرم درخواست انعقاد تفاهم نامه همکاری در سایت باشگاه اقدام نمایند که زیر ساخت‌های لازم در خصوص اخذ و بررسی در خواست‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در صورت تایید در خواست و حصول توافق نسبت به نصب پایانه فروشگاهی در محل فروشگاه مراکز خدماتی در چارچوب طرح شاپرک اقدام خواهد شد. هواداران باشگاه نیز از طریق کارت‌های بانکی ویژه ای که در اختیار دارند به مراکز خدماتی و فروشگاهی خدماتی طرف قرارداد مراجعه و از خدمات و مزایای اختصاصی ویژه برخوزدار خواهند شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391