برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاشانی: خواهش می‌کنم رویانیان را نگه دارند

جمعه، ۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۲ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: ثبات مدیریت یکی از عوامل مهمی است که در گذشته به من و مدیران قبلی داده نشد.

حبیب کاشانی

حبیب کاشانی در برنامه ورزش و مردم در خصوص کمک به تقی روحانی وزنه‌برداری که دچار بیماری شده بود،‌ عنوان کرد: خوشبختانه تمام افراد تلاش کردیم و توانستیم ۴۰۰ میلیون برای او فراهم کنیم. در شورای شهر چنین مواردی مدنظر قرار می‌گیرد و شهردار تهران هم از این موضوع استقبال کرد. امیدوارم این مسائل ادامه داشته باشد.

وی درباره حضورش در شورای شهر یادآور شد: از همه مردم تشکر می‌کنم که با حضور آگاهانه خود توانستند حماسه‌ای را خلق کنند. ما هم در شورای شهر خدمتگزار خلق خواهیم شد و تمام سعی خود را می‌کنیم.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس درباره رفتن رویانیان از این مدیرعاملی سرخ‌پوشان یادآور شد: رویانیان زحمت زیادی در پرسپولیس کشیده باید دقت کرد که اگر تیم ملی توانست به موفقیت دست یابد دو عامل باعث شد. یکی ثبات در مدیریت کفاشیان بود و دیگری تثبیت کادر فنی. به نظرم حضور دایی و رویانیان می‌تواند در پرسپولیس موثر باشد.

وی ادامه داد: خواهش من این است که اکثریت اعضای هیئت مدیره بر ماندن رویانیان رای دهند تا او که همواره عمر خود را در خدمت مردم و کشور گذاشته،بتواند باموفقیت هدف‌های خود را در پرسپولیس پیش ببرد. ثبات مدیریت امر مهمی است که در گذشته شاید به من و مدیران قبل از من داده نشد. باید کاری کنیم که با آرامش تیم کار خود را دنبال کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391