برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کشوری فرد: باشگاه‌ها در فصل نقل و انتقالات حرفه ای عمل کنند

سه‌شنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۶ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل تیم فوتبال صبای قم درباره پیشنهاد باشگاه استقلال به رضا عنایتی گفت: رضا عنایتی با ما قرار داد دارد و اجازه فسخ قرار دادش هم ندارد تا به استقلال بپیوندد.

رضا کشوری

محمد رضا کشوری فرد مدیر عامل تیم فوتبال صبای قم افزود: عنایتی بیان کرده که پیشنهادی از استقلال از استقلال نداشته است به هر حال فوتبال حرفه ای است و باشگاه استقلال هم باید حرفه ای عمل کند.

کشوری فرد درباره قرار داد بستن برخی از بازیکنان با سه تیم گفت: به نظرم این کار غیر حرفه ای است بازیکنان وقتی با یک تیم قرار داد دارند نباید با تیم های دیگر مذاکره کنند مدیران عامل هم باید این مسئله را رعایت کنند و برای تیم های دیگر احترام قائل باشند.

مدیر عامل صبای قم تصریح کرد: به هرحال مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر باید با مسئولان باشگاه‌ها تماس بگیرند و با بازیکنی که قرار داد با یک تیم بسته است پیشنهاد ندهند.

وی درباره بیشترین پیشنهاد رقم قرار داد به بازیکنان گفت: ما بر اساس بودجه مان با بازیکنان جدید قرار داد می بندیم و سعی می کنیم که قرار دادهای میلیاردی با بازیکنان نبندیم.

وی درباره بدهکار بودن باشگاه صبای قم گفت: ما بدهکار نیستیم. بدهی باشگاه صبای قم ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون بوده که همه را تسویه حساب کردیم و بقیش را تحویل کمیته انضباطی دادیم./آق

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391