برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خانواده‌ها مراقب مدارس فوتبال بدون مجوز باشند

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۶ — فارس

رئیس هیئت فوتبال استان تهران به خانواده‌ها هشدار داد تا فرزندان خود را در مدارس بدون مجوز ثبت‌نام نکنند.

به نقل از پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران، توصیه شیرازی به همه خانواده های استان تهران این است که قبل از این که فرزندانشان را در مدارس فوتبال ثبت نام کنند از مجوز رسمی آن اطلاع پیدا کنند. این هشداری جدی از سوی رئیس هیئت فوتبال استان تهران است.

شیرازی با بیان این که ممکن است افراد سودجو در نقاط مختلف اقدام به برپایی کلاس های آموزشی فوتبال کنند که از نظر هیئت استان مورد تائید نباشد به خانواده‌ها توصیه دارد مراقب حضور فرزندانشان در این کلاس‌ها باشند.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران در این باره گفت: از همه خانواده های عزیز می خواهم قبل از این که نام فرزندانشان را در این کلاس‌ها ثبت نام کنند برخی از نکات را مورد توجه قرار دهند. اصلی ترین نکته به همان هویت کلاس‌ها برمی گردد. متأسفانه برخی‌ها با سوء استفاده از نام های بزرگ مدارس و کلاس هایی راه اندازی کرده اند که مورد تائید ما نیست و به طور حتم از راه قانون با این کلاس‌ها برخورد خواهد شد.

از خانواده‌ها تقاضا دارم حتما مجوز رسمی که از سوی هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان صادر شده را رویت کنند و در غیر این صورت از ثبت نام فرزندانشان خودداری کنند زیرا کلاس های فاقد مجوز قانونی نیستند. وی با بیان این که در کلاس های زیر نظر هیئت فوتبال استان تهران آموزش های اصولی به کار گرفته می شود عنوان کرد: در مدارسی که به طور قانونی فعال هستند افرادی دارای صلاحیت به کار گرفته می شوند که عملکرد آنها زیر نظر است. در این کلاس‌ها برنامه های اموزشی نیز یکسان است و بر اساس آکادمی ملی فوتبال انجام می گیرد. خانواده‌ها قبل از این که ثبت نام کنند از طریق هیئت فوتبال بخش و نیز هیئت استان از هویت کلاس های مورد نظرشان اطلاع لازم را کسب کنند.

مسئول هیئت فوتبال استان تهران در حالی این هشدارها را مطرح می‌کند که با نزدیک شدن به زمان تعطیلات مدارس شاهد تبلیغات زیادی درباره برپایی کلاس های فوتبال هستیم.

بیلبوردها و پوسترهایی که در این باره نصب شده اند توجه هرکسی را جلب می کنند. تبلیغات وسوسه انگیز که در این کلاس‌ها برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست بزرگ صورت می گیرد بسیاری از خانواده‌ها را بر آن داشته که کودکان فوتبال دوست خود را به این مدارس فوتبال ببرند غافل از این که کلاس های یاد شده محلی است برای کسب و کار برخی از افراد سودجو.

در این کلاس‌ها نه خبری از آموزش های استاندارد فوتبال است و نه چهره های سرشناسی که تصویرشان روی پوسترهای تبلیغاتی دیده شده بود. رئیس هیئت فوتبال استان تهران در این باره نیز هشدار داد و خاطرنشان کرد: همواره شاهد تبلیغات زیادی در روزنامه‌ها و بیلبوردها هستیم که چهره های سرشناس فوتبال کشور را به عنوان مدارس این مدارس معرفی کرده اند در حالی که چنین چیزی صحت ندارد، ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با این افراد سودجو و کلاهبردار برخورد کنیم، سال گذشته نیز در این باره با همکاری اداره اماکن و نیروی انتظامی قاطعانه برخورد کردیم و امسال نیز این کار صورت می گیرد، جالب اینکه برخی از مدارس فوتبال خود را زیر نظر باشگاه های بزرگ اروپایی معرفی کرده اند که چنین چیزی هرگز صحت ندارد و از خانواده های محترم تقاضا دارم گول این تبلیغات را نخورند. بر اساس اعلام هیأت فوتبال استان در سطح شهر تهران نیز نام مدارسی که مورد تائید این هیئت است از طریق سایت رسمی این هیأت اعلام خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391