برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خانلری: وضعیت آندو به صورت دقیق، زیر نظر تیم پزشکی است

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۸ — باشگاه خبرنگاران

پرهان خانلری، پزشک تیم ملی درباره آخرین وضعیت آندرانیک تیموریان پس از عمل جراحی اش به نکاتی اشاره کرد.

آندرانیک تیموریان

وی در این باره گفت: مصدومیت آندرانیک تیموریان در نیمه اول بازی مقابل کره اتفاق افتاد و وی از ناحیه ساعد دچار شکستگی شده بود. تیم پزشکی هم متوجه این مساله شد و البته همانجا به آندو اعلام کردیم که آیا تمایلی به ادامه بازی دارد یا نه. تیموریان با روحیه، انگیزه و اراده مثال زدنی خواست که در زمین بماند و از تیم پزشکی خواست تا شرایط ماندنش در زمین را فراهم کند.

وی ادامه داد: تیم پزشکی هم تدابیری اتخاذ کرد تا آندو در زمین بماند و همه دیدند که چطور فداکاری و جانفشانی کرد و با روحیه خوبش پاس تک گل بازی را داد و با دست شکسته یکی از ارکان پیروزی تیم ملی و صعود به جام جهانی بود.

خانلری در ادامه گفت: پس از پایان بازی و بازگشت به ایران، به سرعت و پس از هماهنگی با دکتر احمد هاشمیان رئیس کمیته پزشکی وضعیت وی زیر نظر کادرپزشکی تیم ملی و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال قرار گرفت و زمینه عمل جراحی وی در یکی از بهترین بیمارستانهای تهران فراهم شد. در حال حاضر وی ترخیص شده و ما نظارت دقیق و کاملی بر روند درمانی این بازیکن ارزشمند فوتبال ایران داریم و خوشبختانه عمل موفقیت آمیز بوده و هیچ مشکلی دراین باره وجود ندارد.

پزشک تیم ملی در پایان گفت: با توجه به اینکه آندو پس از بازگشت مشغول مراحل درمانی اش شده است، مطمئنا استراحتش را دیرتر از بازیکنان دیگر تیم ملی شروع خواهد کرد. چرا که بازیکنان ملی پوش استراحتشان را شروع کرده اند و نزد خانواده هایشان هستند اما آندو تازه از بیمارستان ترخیض شده است. جا دارد که از طرف گروه پزشکی تیم ملی و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از اراده و انگیزه فوق العاده آندو قدردانی کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391