برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خانزاده: وقتی توپ آمد زیرپایم نمی توانستم گل نزنم

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۰ — گل

من متولد ۱۳۷۰ هستم و در زمان بازی با استرالیا ۶ یا ۷ سال داشتم اما آن بازی را خیلی خوب به خاطر می آورم.از آن تیم ،من دایی و عابدزاده را خیلی دوست داشتم که متاسفانه دیشب بازی نکردند

محمد رضا خانزاده

محمدرضا خانزاده مدافع جوان و ملی پوش پرسپولیس درباره شایعه جدایی اش از پرسپولیس می گوید:«هنوز اتفاقی در این مورد نیفتاده و چیزی معلوم نیست .من با آقای شیرینی صحبت کردم که ایشان اوکی داد اما علی آقا گفت برو کارت را بکن به همین خاطر فعلا در پرسپولیس هستم و معلوم نیست در آینده چه اتفاقی بیافتد .»

خانزاده درباره بازی دیشب با تیم منتخب ۹۸ می گوید:«بازی خوبی بود .خب بازی دستگرمی بود،مراسم خوبی هم انجام شد .نود و هسشتی‌ها به نوعی الگوی ما هستند و بازی جالبی شد.»

از خانزاده می پرسیم ایا بازی های تیم ۹۸ را به خاطر می آورد و کدامیک از بازیکنان این تیم را دوست داشته؟مدافع پرسپولیس جواب می دهد:«من متولد ۱۳۷۰ هستم و در زمان بازی با استرالیا ۶ یا ۷ سال داشتم اما آن بازی را خیلی خوب به خاطر می آورم.از آن تیم ،من علی دایی و احمدرضا عابدزاده را خیلی دوست داشتم که متاسفانه دیشب در بازی نبودند .علی منصوریان را هم دوست داشتم چون آن موقع می گفتند اهل اسلامشهر است و بچه محل ماست. در بین بازیکنانی هم که دیشب در زمین بودند آقای پیروانی را دوست داشتم.»

از این بازیکن ۲۲ ساله می پرسیم چرا تیم ملی بازی با ۹۸ را جدی گرفته بود که می گوید:«نه ،فکر نمی کنم کسی جدی گرفته باشد.خب موقعیت‌ها ایجاد می‌شد و بچه‌ها در موقعیت قرار می گرفتند.به نظر من اصلا جدی نبود.نمی دانم چرا این را می گویید اما من که چنین چزی احساس نکردم.»

از خانزاده می پرسیم چرا گل زدی که جواب می دهد:«مجتبی جباری پاس داد و توپ آمد زیر پایم و من هم گل زدم . نمی توانستم گلش نکنم.وقتی در آن شرایط هستی طبیعی است که گل بزنی.»

از مدافع شماره ۳ این فصل پرسپولیس درباره بازی با تراکتورسازی سوال می کنیم که جواب می دهد:«مطمئنا بازی سختی داریم چون هفته اول است اما ان شاءالله می بریم و با یک برد خوب فصل را شروع می کنیم چون امتیازهای هفته های اول آخر فصل خیلی به درمان می خورد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391