برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خیابانی: از گزارش مراسم دیشب احساس بدی داشتم

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۰ — گل

چون هنوز حرمت گذاشتن به یکدیگر را یاد نگرفته ایم. تیم های ملی را همین طور پشت سر هم قطار کرده ایم و فکر می کنیم می توانیم سر و ته همه چیز را به هم برسانیم.

جواد خیابانی با انتقاد از بی برنامگی مراسم دیدار نمادین منتخب ۹۸ و تیم ملی فوتبال ایران نبود یک فرد تصمیم گیر برای برگزاری چنین مراسم هایی را معضل اصلی چنین جشن هایی برشمرد.گزارشگر با سابقه تلویزیون درباره مراسم دیدار نمادین منتخب ۹۸ با تیم ملی فوتبال ایران به سایت فوتبال ایران می گوید: اگر چه دیکته نانوشته غلط ندارد اما واقعا این مراسم آن چیزی نبود که مردم را راضی کند. دلیلش هم روشن بود. بی برنامگی در برگزاری این مراسم بیداد می کرد و حوصله همه سر رفته بود.
از خیابانی می پرسیم آیا مراسمی که برگزار شد طبق برنامه ای پیش رفت که در اختیار صدا و سیما قرار گرفته بود که وی اینگونه پاسخ می دهد: نه، آقای هاشمی تهیه کننده برنامه هم به من گفت که جواد این برنامه ای که در حال برگزاری اش هستند اصلا آن چیزی نیست که به ما گفته اند. خب من هم در گزارش این مراسم همین مساله را گفتم تا مردم در جریان واقعیت ماجرا قرار بگیرند.
از وی می پرسیم به نظر شما چرا چنین بی برنامگی هایی رخ می دهد. او در پاسخ می گوید: چون هنوز حرمت گذاشتن به یکدیگر را یاد نگرفته ایم. تیم های ملی را همین طور پشت سر هم قطار کرده ایم و فکر می کنیم می توانیم سر و ته همه چیز را به هم برسانیم. در صورتی که تیم ملی بانوان باید در مراسمی جداگانه و باشکوه مورد تقدیر قرار می گرفت. باید خانواده های شان را در یک مراسم شیک و منظم دعوت می کردیم و به آنها پاداشی هر چند مختصر می دادیم. تیم ملی نوجوانان را باید خیلی بهتر از اینها مورد تقدیر و تجلیل قرار می دادیم تا برای شان انگیزه های بزرگ ایجاد کنیم. اصلا حوصله همه ما سر رفت. بازیکنان وسط زمین نشسته بودند و آقایان این طرف به یکدیگر لوح می دادند. این درست نبود.
وی ادامه می دهد: من آنجایی از این مراسم لذت بردم که بازی برگزار شد. باور کنید افتخار می کردم که چنین دیدار خاطره انگیزی را گزارش می کنم اما همه چیز خراب شد چون بین دو نیمه آقایان تصمیم گرفته بودند از همه رشته‌ها تقدیر کنند. من واقعا از گزارش خود مراسم احساس بدی داشتم.
جواد خیابانی در پایان می گوید: این همه مراسم برگزار کرده ایم اما هنوز بی برنامه هستیم. چون هر کسی یک تصمیم می گیرد. ما ۱۳ دوره لیگ داشته ایم. یعنی ۱۳ بار برای لیگ برتر و ۱۳ بار برای جام حذفی جشن برگزار کرده ایم اما هنوز طوری این مراسم‌ها را برگزار می کنیم که باعث افسوس همه می شود حتی آنهایی که در این مراسم حضور پیدا کرده اند. سال به سال بدتر می شویم که بهتر نمی شویم و این جای تاسف دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391