برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کهندل: طاهری دروغ می‌گوید

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۶ — فارس

سرپرست تیم فوتبال مس گفت: بیژن طاهری در مورد اتفاقات روز گذشته دروغ می‌گوید و اگر راست می‌گوید صحبت‌هایش را ثابت کند.

ایرج کهندل

ناصر کهندل در خصوص اتفاقاتی که در تمرین روز گذشته مس کرمان رخ داده بود اظهار داشت: من صحنه درگیری را ندیدم و پس از اینکه سر و صدایی را شنیدم برای آرام کردن مردم اقدام کردم.

وی در مورد اینکه طاهری اعلام کرده سرپرست تیم و باشگاه از این موضوع مطلع بودند و به همین دلیل هم سرپرست دیرتر در تمرین حاضر شده خاطرنشان کرد: ما همیشه اعلام می‌کنیم که تمرین ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود و بازیکنان ساعت ۱۸ در تمرین حاضر شوند. همیشه هم تقوی ساعت ۱۸و۲۵ دقیقه حاضر می‌شد اما روز گذشته زودتر آمد اینکه طاهری اعلام کرده این موضوع از پیش هماهنگ شده دروغ است اگر او می‌تواند این مسئله را ثابت کند.

سرپرست تیم فوتبال مس تصریح کرد: من اگر این موضوع را هماهنگ کرده بودم که اصلا در صحنه حاضر نمی‌شدم و به تمرین نمی‌آمدم. مسئولیت افراد حاضر در تمرین برعهده ماست. اگر خبر داشتیم که یا تمرین را تعطیل می کردیم و یا نیروی انتظامی را خبردار می‌کردیم. من فقط ۵ دقیقه روز گذشته دیر به تمرین رسیدم. از آقای تقوی توقع نداشتم که چنین صحبت‌هایی را مطرح کند. او با این صحبت‌های خود گناه دیگران را پاک می‌کند.

کهندل درباره علت این درگیری و اینکه چرا هواداران با حضور طاهری مخالف بودند تصریح کرد: به هر حال هواداران روزی علیه مهدی محمدی شعار سر دادند و خواستار استعفای او شدند و حالا هم می‌گویند او باید به تیم بازگردد با توجه به اینکه طاهری هم در گذشته در مس بوده مردم دل خوشی از او نداشتند و به عنوان مربی زیاد او را قبول ندارند. او این مسائل را از روی کم لطفی خود بیان می‌کند. من با دهان روزه قسم می‌خورم که هیچ هماهنگی‌ای صورت نگرفته بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391