برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لوکا سرمربی ذوب آهن شد

یکشنبه، ۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۱۲ — گل

بوناچیچ قراردادش را به صورت الکترونیکی بست و فردا به ایران می آید تا خاطرات حضورش در اصفهان و سپاهان را برای مردان زاینده رود زنده کند.

لئوناردو بونوچی و لوکا بوناچیچ

لوکا بوناچیچ هدایت ذوب آهن را به دست گرفت.قصه سرهنگ انگار این فصل آنگونه نیست که با یک تیم از ابتدای لیگ پا به بازی‌ها بگذارد. او این بار بعد از ماندن ذوب آهن در لیگ برتر، جمله ای وسوسه کننده گفت شاید مدیران ذوب را برای ماندن خود ترغیب کند« تیمی می بندم برای کسب سهمیه آسیا». جمله ای که سال قبل برای فجر هم به کار برده بود اما باشگاهی که مدیر عالیرتبه کارخانه اش خود یک فوتبالی تیر باشد باید حساب و کتاب هایش فرق کند. به هرحال بوناچیچ قراردادش را به صورت الکترونیکی بست و فردا به ایران می آید تا خاطرات حضورش در اصفهان و سپاهان را برای مردان زاینده رود زنده کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391