برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: بازیکنان ملی‌پوش فردا در اختیار باشگاه‌ها قرار خواهند داشت

یکشنبه، ۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۶ — فارس

سرپرست کمیته جوانان گفت: با توجه به اینکه اردوی فردای تیم ملی استعدادیابی است بازیکنان می‌توانند ابتدا برای باشگاه‌های خود بازی کنند و سپس به اردو ملحق شوند.

میرشاد   ماجدی

طبق اعلام سایت فدراسیون فوتبال اردوی تیم ملی جوانان از فردا آغاز خواهد شد این در حالی است که لیگ جوانان نیز از فردا آغاز می‌شود. همین امر باعث شد تا مسائلی در خصوص حضور ملی‌پوشان در باشگاه‌های خود مطرح شود، میرشاد ماجدی، سرپرست کمیته جوانان در این زمینه به فارس گفت: ما فردا اردوی استعدادیابی تیم ملی را خواهیم داشت و از آنجایی که قرار شده بین باشگاه‌ها و تیم ملی تعاولی وجود داشته باشد در نظر گرفتیم به علت اینکه اردوی فردای تیم ملی استعدادیابی است بازیکنان ابتدا در باشگاه‌های خود بازی کنند و سپس به اردوی تیم ملی بیایند.

وی ادامه داد: به علت اینکه اردوها پشت سر هم برگزار شد این موضوع به وجود آمد و چنین تداخلی ایجاد شد. البته این موضوع مربوط به این اردو است و گرنه در سایر اردوها بازیکنان ملی‌پوش باید در اختیار تیم ملی قرار بگیرند.

سرپرست کمیته جوانان یادآور شد: با توجه به اینکه تیم ملی خود را برای مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا آماده می‌کند باشگاه‌ها باید هماهنگی لازم را با تیم ملی داشته باشند و اجازه دهند تا بازیکنان در تیم ملی حاضر شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391