برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی:باشگاه‌های راه‌آهن و سایپا با تیم ملی همکاری نکردند

جمعه، ۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۰ — فارس

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال از نحوه در اختیار گذاشتن بازیکنان باشگاه‌‌های راه‌آهن و سایپا به تیم ملی جوانان انتقاد کرد.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: به دلیل فشار تمرینات در هفته گذشته دیروز و امروز را به بازیکنان استراحت دادیم و از فردا مجددا در دو نوبت صبح و عصر تمریناتمان را پیگیری خواهیم کرد.

وی در خصوص زمان اردوی احتمالی استقلال گفت: هنوز چیزی مشخص نیست و شاید فردا تکلیف اردوی استقلال مشخص شود.

سرپرست تیم استقلال و سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در ادامه گفت و گو با فارس با اشاره به استعدادیابی برای تیم‌های ملی گفت:واقعا حسرت می خورم. من از صبح زود در ورزشگاه غیانوری تهران حاضر شدم و به همراه کادر فنی تیم ملی جوانان مشغول استعدادیابی هستیم اما باور کنید از بین ۱۵۰ نفری که به اینجا آمده اند تنها ۲ نفر چشم مربیان تیم ملی را گرفته اند.

وی تاکید کرد: این مسئله یک معضل برای فوتبال ما است و جای تاسف دارد که باشگاه‌هایی مثل راه‌آهن و سایپا به جای حمایت از تیم ملی و حتی با توجه به درخواست هیئت فوتبال استان تهران توجهی به این موضوع نداشته و بازیکنان خود را در اختیار کادر فنی تیم ملی قرار ندادند.

ماجدی ادامه داد: این همه تیم در لیگ‌های مختلف و آسیا ویژن وجود دارد و این همه هیاهو به وجود آمده اما هیچ خروجی ندارد. من هشدار می دهم که مسئولان بیشتر دقت کنند و رصد کنند که این همه پول در بخش پایه چگونه خرج می شود که هیچ خروجی ندارد. تازه این فقط در رده جوانان است و باید ببینید در رده های دیگر چه اتفاقاتی افتاده است.

وی در پایان تاکید کرد: باید دید در فوتبال پایه تهران چه رویه ای دنبال می شود که این اتفاق افتاده است. امروز در حالی که وظیفه ام نبود در جلسات استعدادیابی حاضر باشم اما برای جمع بندی فکری خودم به اینجا آمدم اما به جای خوشحالی تاسف خوردم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391