برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه ملوان: اختلاف نظر نوری و درودگر فوتبالی است

یکشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۹ — فارس

مدیر رسانه‌ای باشگاه ملوان اعلام کرد: اختلاف نظر بین نوری و درودگر فوتبالی است و به زودی این کدورت برطرف می‌شود.

تیم ملوان

مدیر رسانه‌ای باشگاه ملوان، اظهار داشت: تمرینات تیم ملوان از یازده خرداد آغاز شد و چند بازی تدارکاتی هم انجام دادیم تا قبل از شروع لیگ نیز یک بازی تدارکاتی دیگر خواهیم داشت.

وی در مورد اختلاف‌نظرها بین صادق درودگر مدیرعامل، پژمان نوری و محمد احمدز‌اده کاپیتان و سرمربی سابق ملوان، گفت: تا جایی که می‌دانم دروگر احترام خاصی برای نوری قائل است و نوری هم ارادت خاصی به درودگر دارد. این دو نفر بارها بر سر یک سفره نشسته‌اند و دوستان خوبی هستند. اختلاف بین نوری و درودگر فوتبالی است که کاش به رسانه‌ها کشیده نمی‌شد.

مدیررسانه‌ای ملوان تصریح کرد: باشگاه ملوان اکنون به آرامش نیاز دارد و تمام دوستانی که خود را ملوانی می‌دانند باید به باشگاه و مدیریت آن کمک کنند و پژمان نوری هم که قطع یقین یک ملوانی اصیل است و سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده است در این شرایط به آرامش باشگاه باید کمک کند. در آینده نزدیک نیز کدورت بین درودگر و نوری برطرف می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391