برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتکلیفی در مالکیت سرخابی ها

سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۶ — باشگاه خبرنگاران

دیوان عدالت اداری باید ببیند که آیا صلاحیت رسیدگی به شکایت پرسپولیس علیه شهرداری را دارد یا نه؟

تیم پرسپولیس

در شرایطی که شهرداری تهران به خاطر فسخ یک طرفه قرارداد اسپانسری، از پرسپولیس شکایت کرد و حکم گرفت، این باشگاه برای مواجهه با این مسأله به دیوان عدالت اداری شکایت کرده است.

این درحالی است که نهادهای دولتی برای طرح شکایت باید به مراجع دیگری رجوع کنند.
سالارکیا، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در این باره می گوید: این مساله کاملاً درست است که نهادهای دولتی در دیوان عدالت طرح دعوا نمی کنند، این را ما هم می دانیم ، اما هر چند مالکیت پرسپولیس در اختیار دولت است ، اما این باشگاه بودجه ندارد.

از سوی دیگر پرسپولیس در ثبت شرکتها یک شرکت تجاری در سهامی خاص است، به همین دلیل در مرحله اول طرح موضوع در دیوان صورت گرفت. دیوان هم بررسی می‌کند که آیا می تواند درباره این پرونده قضاوت کند یا نه؟

اگر پاسخ مثبت بود که هیچ اگر نبود اقدام دیگری می کنیم و اما گذشته از توضیحات معاون حقوقی پرسپولیس نکته جالب توجه بلاتکلیف بودن باشگاههایی مثل پرسپولیس و استقلال است.

این باشگاه‌ها تکلیفشان با خودشان روشن نیست. اگر دولتی هستند، چرا بودجه ندارند و اگر دولتی نیستند، چرا اینهمه آقا بالا سر دارند.

وقتی قرار است حق پخش بگیرند می گویند دولتی هستید و از این جیب به آن جیب است ، وقتی قرار است بودجه بریزند شرکتهای سودده تلقی می شوند.

حتی برای طرح دعواهای خود نمی دانند آنطور که به AFC گفته شده خصوصی سازی هستند یا آنطور که همه می دانیم ، دولتی به حساب می آیند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391