برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مارکو موطلایی تراکتوری شد؛ حق فسخ ، حق تمدید همه چیز دست تراکتوری‌ها ست. .

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۹ — گل

قرار داد مارکو باسارای هافبک نفوذی اهل بلگراد صربستان با تراکتور سازی نهایی شد ، او که در تمرینات ۱۰ روز اخیر این تیم وبازی های تدارکاتی خوش درخشیده بود در کنار کادرفنی ،نظر اکثریت هواداران حاضر در تمرینات این تیم را هم جلب نموده بود.

محسن صفایی فراهانی

دیروز جمعه مجید جلالی آخرین مهر تائید را از نظر فنی در خصوص این بازیکن زد وبقیه توافقات مالی را به عهده باشگاه گذاشت .

حوالی ظهر امروز مارکو باسارای بازیکن ۲۹ ساله فصل ۲۰۱۲،۲۰۱۳ اف سی ردینگ بوسنی به همراه مدیر برنامه خود در دفتر باشگاه تراکتور سازی حاضر وقرار داد خود را بمدت یکسال امضاء نمود .

از نکات جالب توجه در بند های قرار داد مارکو با تراکتوری‌ها مواردی است که نشان می دهد طرف باشگاه همه اختیارات واتفاقات آتی را در خصوص این بازیکن از نظر فسخ وادامه همکاری به نفع خود رقم زده است ، شاید این قرار داد در نوع خود برای اولین بار در باشگاه های کشور رخ داده که در ضمن اینکه بازیکن از نظر فنی دارای قابلیت بالای بوده باشگاه از موضع قدرت پای میز مذاکره نشسته است .

مدیریت باشگاه تراکتور سازی که اولین سال حضور خود را در این باشگاه تجربه می‌کند ، برای فصل جدید بعد قبول مسئولیت همه قرار داد های فی مابین بازیکنان وکادر فنی را شخصا منعقد نموده تا از سلامت قرار داد‌ها مطمئن شود ،او در اقدامی جالب در بندهای از قرار داد مارکو حق فسخ قرار داد را در نیم فصل مسابقات برای باشگاه محفوظ داشته واز طرفی تمدید قرار داد را برای سال دوم با ۲۰ درصد افزایش در قرار داد قید نموده است ، مبلغ پیشنهادی نیز با تعدیل مدیریت نسبت به کیفیت بازیکن کمتراز بازیکنان ایرانی بوده است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391