برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکایت مس از شجاع؛ رضایتنامه غیرقانونی است

پنجشنبه، ۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۹ — گل

سرانجام شجاع خلیل زاده قرارداد خود را با باشگاه سپاهان اصفهان ثبت کرد اما حرف و حدیث‌ها در رابطه با جدایی او از باشگاه صنعت مس همچنان ادامه دارد و ماجراهای خلیل زاده با باشگاه مس وارد فاز جدیدی شده است.

شجاع  خلیل زاده

خلیل زاده که از پیش از اتمام بازی های فصل قبل ساز جدایی از مس را سر داده بود در رابطه با یک فصل باقی مانده قراردادش با باشگاه مس دائما از رضایت نامه ای صحبت می کرد که در زمان امضای قراردادش برای جدایی آسان از مس در پایان فصل به او داده شده است. رضایت نامه ای که البته مشخص بود حرف و حدیث های زیادی با خود به دنبال خواهد داشت. در ابتدا گفته می‌شد که این رضایت نامه از سوی گنجعلی خانی مدیر عامل وقت باشگاه مس امضا شده است اما مدیر عامل سابق مس به صورت غیررسمی قویا و به صورت رسمی تلویحا! منکر امضای چنین رضایت نامه ای می شد.

ظاهرا چنین رضایت نامه ای با امضای گنجعلی خانی نه در باشگاه و نه در سازمان لیگ ثبت نشده است تا مجهولات در رابطه با این مسئله بیشتر هم بشود. اما اینکه صبح امروز هیات فوتبال کرمان برگه رضایت خلیل زاده را به تهران ارسال کند تا متعاقبا این بازیکن قرارداد خود را با سپاهان ثبت کند، خود ابعاد جالب تری از ماجرا را باز می کند! ظاهرا رضایت نامه خلیل زاده با امضای حسن واحدی قائم مقام باشگاه است و اینکه قائم مقام یک باشگاه با وجود حاضر بودن مدیر عامل، این امکان را دارد که رضایت نامه بازیکنی را صادر کند، همان مسئله ای است که باشگاه مس به شدت نسبت به آن شاکی است و درصدد است برای همین موضوع شکایتی را علیه قرارداد خلیل زاده و باشگاه سپاهان مطرح کند.

این در حالی است که طی روزهای گذشته فشارهایی هم روی باشگاه مس برای انتقال بی دردسر خلیل زاده به سپاهان وجود داشت ولی با این حال پافشاری مسی‌ها برای حفظ این بازیکن سبب شده بود که خلیل زاده برای بازگشت به تمرینات مس نیز برنامه ریزی کند. اما مراد حاج جعفری رئیس هیات فوتبال کرمان که رضایت خلیل زاده را برای عقد قرارداد با سپاهان در اختیار او گذاشت می گوید:" رضایتی که در دست خلیل زاده بود کاملا قانونی بود و او به واسطه همین رضایت نامه از ما خواست که شرایط ثبت قراردادش را فراهم کنیم. چند روز قبل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی نیز با من تماس گرفت و از من خواست که وضعیت قرارداد خلیل زاده را درست کنم و هرچند من تلاش کردم که او در کرمان بماند ولی او به رفتنش اصرار داشت".

این در حالی است که حالا با مشخص شدن صدور امضای این رضایت نامه با امضای واحدی باید دید قوانین فدراسیون فوتبال در این زمینه چه حکمی دارد و در حالی که مدیر عامل قانونی باشگاه از امضای این رضایت نامه خودداری کرده است آیا قائم مقام او این حق را داشته است که به جای او نسبت به صدور رضایت نامه اقدام کند؟! آن هم با وجودی که تمامی قراردادهای بازیکنان با امضای مدیر عامل باشگاه ثبت شده است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391