برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش روز: مسی مقصر لغو دیدار خیریه لس آنجلس

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۳ — گل

طبق گزارش منتشره در رسانه های خبری لیونل مسی تصمیم گرفته تا در بازی خیریه لس آنجلس شرکت نکند و بدین ترتیب این بازی لغو خواهدشد

لیونل مسی

طبق اعلام شرکت ال پادرینو اسپیریتس و بازتاب آن در گزارش آ.اس بازی دوستانه ای که قرار بود در ورزشگاه مموریال کولیسئوم لس آنجلس برگزار شده و عواید حاصل از آن صرف امور خیریه شود، لغو شده است؛ چرا که لیونل مسی، تصمیم گرفته تا دراین بازی حضور نیابد.

رالینا شاو، نایب رئیس روابط عمومی کمپانی ال پادرینو اسپیریتس، یکی از اسپانسرهای برگزاری این بازی درصحبت هایی گفت:« در تمام سالهای که سازماندهی این رویداد را برعهده داشته ام، هیچ وقت با شرایطی این چنینی مواجه نشده بودم. این خیلی بد است.چون تنها کسانی که دراین میان می بازند، هوادارانی هستند که دوست داشتند این بازی را تماشا کنند.»

طبق پیش بینی های انجام شده حدود ۵۰هزار هوادار قرار بود برای تماشای این بازی به ورزشگاه بیایند. طبق بیانیه منتشره در روزنامه لس آنجلس تایمز و در صفحه یاهو سپورتس، سران برگزاری این بازی ساعتها تلاش کردند تا مسی و مشاورانش را برای توافق برای برگزاری این بازی متقاعد کنند.

این درحالی است که مسی شب گذشته در لیما پایتخت پرو حضور داشت و دریک دیدار خیریه دیگر رودرروی نیمار قرار گرفته بود. درادامه به نقل از تاد گراهام، مدیر اجرایی شرکت ال پادرینو اسپیریتس می خوانیم:« کاملا روشن است که این افراد احترامی برای هوادارانشان و برای این بازار قائل نیستند. ما حس می کنیم که این نادیده گرفتن شهروندان آمریکایی و شرکت هایی که اسپانسرینگ این بازی را برعهده گرفته بودند است.»

مسئول برگزاری این رویداد که قرار بود از طریق تبلیغات هزینه برگزاری آن را تامین کند در گفتگو با خبرگزاری افه این خبر را نه تائید ونه تکذیب کرد.

پیش از این قراربود که بامداد روز پنجشنبه شهرلس آنجلس شاهد برگزاری بازی دوستانه ای با حضور مسی و ستاره هایی از جمله سسک فابرگاس و روبرت لواندوفسکی باشد.

قرار بود در تیم مسی و دوستانش، علاوه برخود او، بازیکنانی از جمله خوسه مانوئل پینتو، خاویر ماسچرانو، سسک فابرگاس، الکس سانگ، سرخیو بوسکتس، اریک آبیدال، پابلو آیمار، مارک همسیک، آلوارو پریه را، والتر گارگانو زیر نظر فابیو کاپلو به میدان بروند و در تیم «سایر بازیکنان دنیا» جیووانی دوس سانتوس، داوید اوسپینا، خراردو تورادو، خسوس کورونا، جاناتان دوس سانتوس، مارکو فابیان، جیمز رودریگس، کوین بواتنگ، آنتونیو کاسانو، روبرت لواندوفسکی، امیلیانو اینسوا زیر نظر زیکو بازی کنند.

اینس کالدرون، مدیربازاریابی گروه بیمه آدریانا، یکی ادیگر ازاسپانسرهای این بازی هم دراین باره گفت:« ما هیچ کلمه ای برای بیان ناامیدی مان نمی یابیم. امیدواریم که مسئولان مقصر این فاجعه را جریمه کنند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391