برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: مدیرانی که امروز به جلسه نیامدند ضرر می‌کنند

یکشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۸ — فارس

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: افرادی که امروز در جلسه حاضر شدند، نشان دادند چقدر با برنامه‌های سازمان لیگ هماهنگ هستند و غایب‌ها مطمئنا متضرر می‌شوند.

هادی آیت اللهی

هادی آیت‌اللهی در حاشیه جلسه دانش‌افزایی مدیران، سرپرستان و سرمربیان لیگ برتر گفت: این جلسات را قبل از شروع لیگ برگزار می‌کنیم و نمایندگان باشگاه در طول مسابقات با مشکلات کمتری روبرو شوند. این کلاس‌ها برای مدیران، سرپرستان و سرمربیان برای توجیه انجام می‌شود و مدرسانی از داوری، کمیته انضباطی و ... که با مسائل آشنایی کامل دارند در این ارتباط صحبت می‌کنند تا با مشکلی در مسابقات روبرو نشوند.

وی در مورد اینکه بسیاری از مدیران لیگ برتری در این جلسه حضور ندارند، عنوان کرد: وظیفه ما این بود که این مسئله را ابلاغ کنیم تا مدیران و سرپرستان در جلسه حاضر شوند. آنهایی که حضور پیدا کردند نشان می‌دهد که چقدر با برنامه‌های سازمان لیگ هماهنگ هستند و از این بابت سود می‌برند. آنهایی که غیبت کردند مطمئنا متصرر خواهند شد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه وضعیت کمیته داوران چه زمانی حل می‌شود، اظهار داشت: با کمیته داوران فردا صبح جلسه‌ای داریم که من هم در آن حضور پیدا می‌کنم، انشاءالله در این جلسه کار را درست می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391