برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیز الله محمدی: با کمک مجلس حقمان را از صداوسیما می‌گیریم

دوشنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۸ — ایسنا

رییس اتحادیه فوتبال گفت: حق پخش تلویزیونی باشگاه‌ها ۱۵۰ میلیارد تومان است که تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با تلاش مجلس شورای اسلامی حقمان را بگیریم

عزیز محمدی

عزیز الله محمدی که بار دیگر به عنوان رییس اتحادیه فوتبال انتخاب شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خیلی تلاش کردم که شخص دیگری ریییس اتحادیه شود. با دوستان هم صحبت کردم، اما آنها قبول نکردند. همکاران در باشگاه‌ها و سایر بخش‌هایی که عضو اتحادیه فوتبال هستند همه درخواست داشتند تا بار دیگر این مسئولیت بر دوش بنده قرار گیرد. نهایتا با توجه به عملکرد در دو سال گذشته من را به عنوان رییس جدید انتخاب کردند.

وی افزود: من پیشنهاد کردم که عابدینی رییس شود و گفتم که به شما کمک می‌کنیم. همان طور که بنده در طی یک سال و اندی پیش که در فدراسیون نبودم به فدراسیون کمک کردم حاضر بودم هر کسی از جمله عابدینی رییس شد به او کمک کنم. خوشبختانه در این مجمع ۴۰ نفر از اعضا شرکت کردند و از ۳۵ نفر شورای مرکزی ۳۲ نفر حاضر بودند. تنها مهندس جمالی نماینده باشگاه ذوب آهن و باشگاه استقلال نیامدند.

عزیزالله محمدی در واکنش به این ماموریت اتحادیه فوتبال در این دوره چیست، گفت: اتحادیه فوتبال کارهای مختلفی در فوتبال انجام می‌دهد. به طور مثال در بحث کار فکری ما دو کتاب دیگر را مشغول به تدوین آن هستیم که به زودی منتشر می‌شود . در بخش حرفه‌ای سازی و استانداردسازی باشگاه‌ها هم همچون گذشته کمک خواهیم کرد و در دوره جدید بحث برگزاری دوره‌های مدیریت و تربیت مدیران را در برنامه داریم. همچنین تلاش می‌کنیم مانند گذشته مدیران را برای دانش افزایی به سایر کشورها اعزام کنیم.

وی افزود: خوشحالیم که اتحادیه فوتبال دیگر جای خودش را پیدا کرده است و به عنوان اتاق فکر به فدراسیون و سازمان لیگ کمک می‌کند . ما اتحادیه داوران را راه‌ا‌ندازی کردیم و اتحادیه بازیکنان هم در مرحله تنظیم اساسنامه‌اش قرار دارد.

عزیزالله محمدی درباره حق پخش تلویزیونی نیز اظهار کرد: در زمان گذشته قرارداد ما با صدا و سیما با ۱۰ میلیارد تومان شروع شد و امسال رقمی بالغ بر ۱۳.۵ میلیارد تومان را داشت. خوشبختانه هیات رییسه سازمان لیگ مصوب کرده است که تلاش شود این رقم افزایش یابد. بنده معتقدم که حق ما از حق پخش تلویزیونی حدود ۱۵۰ میلیارد تومان است. ما خواسته‌ایم و از مجلس شورای اسلامی درخواست ‌کرده‌ایم تا مصوبه ای داشته باشند مبنی بر این که ۹۰ میلیارد تومان را از صدا و سیما بگیریم و ۹۰ میلیارد تومان دیگر را هم به ما به انواع مختلف ظرف پنج سال یارانه بدهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391