برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدی: آقای طاهری؛ بخواهم حرف بزنم دیگر جای گله‌ای برای شما باقی نمی‌ماند

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۱ — فارس

مربی تیم فوتبال مس کرمان گفت:‌ آقای طاهری؛ اگر من هم بخواهم صحبت‌های خصوصی شما را در رسانه‌ها مطرح کنم جای گلایه‌ای برای شما باقی نمی‌ماند.

مهدی محمدی در مورد صحبت‌هایی که بیژن طاهری علیه وی مطرح کرده است، گفت: من برای تمام همکارانم ارزش و احترام قائل هستم. بیژن طاهری نیز یکی از مربیان خوب فوتبال ایران است، دو سه سال پیش او در کرمان بود و با همدیگر دوست و همکار بودیم نمی‌دانم چرا او چنین حرف‌هایی را بر زبان آورده است آن هم در حالی که خودش از من مشورت گرفت و من به عنوان یک دوست و همکار این صحبت‌ها را با او در میان گذاشتم.

وی افزود:‌ شاید بهتر بود به او می‌گفتم صلاح مملکت خویش را خسروان دانند و هیچ حرف دیگری به او نمی‌زدم او با من مشورت کرد. من هم دوستانه و صادقانه نظرم را به او دادم، نباید این حرف‌ها رسانه‌ای می‌شد. آقای طاهری من هم اگر بخواهم حرف‌های خصوصی‌ای که شما به من زدید را در رسانه‌ها بگویم دیگر جای هیچ گله‌ای برای شما باقی نمی‌ماند اما من ۴۰ سال است که در این فوتبال هستم و همواره برای همکارانم احترام قائل بودم.

مربی تیم فوتبال مس کرمان تصریح کرد: من از تیم مس اخراج نشده بودم که بخواهم برای کسی زمینه‌چینی کنم من در تیم مس حضور داشتم اما به احترام و خواست مردم کرمان از تیم کنار کشیدم و خودم دیگر در تمرینات حاضر نشدم.

محمدی با اشاره به اتفاقی که برای بیژن طاهری در تمرین مس افتاد و درگیری تماشاگران با او گفت:‌ در هر کجای ایران که به یک مربی توهین شود انگار به من توهین شده است زیرا من هم خود را همکار او می‌دانم. بنابراین اتفاقی که برای طاهری افتاد را محکوم می‌کنم و اصلاً ‌از این حادثه خرسند نیستم. اما بهتر است که دوستان هم کمی با تأمل و تعقل بیشتری صحبت کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391