برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منتقمی: در مورد دهنوی کمیته انضباطی نظر می‌دهد

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۱ — فارس

قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: امروز قاسم دهنوی در تمرین پرسپولیس حاضر شده و در مورد او کمیته انضباطی نظر می‌دهد.

بهروز منتقمی

بهروز منتقمی در مورد شرایط باشگاه پرسپولیس گفت: تیم کار خود را دنبال می‌کند و اکنون در آرامش قرار داریم. باید بدانیم مالک باشگاه وزارت ورزش است و محمد رویانیان نیز وظیفه خود را به نحو احسن انجام می‌دهد. اگر در آرامش نبودیم امروز بازی دوستانه برگزار نمی‌کردیم. وزارت ورزش می‌خواهد هیئت مدیره تکمیل شود و تشخیص این موضوع با باشگاه نیست. تا زمانی که رویانیان حضور دارد کارها را به صورت جدی و با تدبیر دنبال می‌کنیم.

وی تأکید کرد: همه باید دست به دست یکدیگر دهیم تا از وضع موجود تیم را به بهترین شکل پیش ببریم. باید بدانیم مالک و صاحب پرسپولیس، وزارت ورزش است و آنها به نفع پرسپولیس می‌خواهند کارها را جلو ببرند.

قائم ‌مقام باشگاه پرسپولیس یادآور شد: دیروز صبح با باشگاه پیام در بخش پایه، قرارداد همکاری بستیم و عصر نیز از نوشابه انرژی‌زای جدیدی رونمایی کردیم. نگرانی ما، شما و هواداران به خاطر تنش‌های موجود است و باید با تدبیر به سمت آرامش برویم.

منتقمی در مورد حضور قاسم دهنوی در تمرین پرسپولیس خاطرنشان کرد: باید به سمتی برویم که همه به هم کمک کنند و احترام‌ها حفظ شود. دهنوی امروز نیز در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرده و هر چیزی که کمیته انضباطی اعلام کند در نهایت تصمیم‌گیری خواهد شد.

منتقمی خاطرنشان کرد: ما خلاف کمیته انضباطی عمل نکردیم. من هم سخنگوی کمیته انضباطی نیستم اما امروز حضور دهنوی در پرسپولیس خلاف نظر کمیته انضباطی نیست. من می‌توانم احتمالی را تائید کنم اما باید ببینم کمیته انضباطی در نهایت چه رأی صادر می‌کند.

وی تأکید کرد: کمیته انضباطی تمامی مسائل را در نظر می‌گیرد. حضور دهنوی امروز هیچ اشکالی ندارد و او در تمرینات حاضر شده و محبت خودش را به پرسپولیس نشان داده است. سپاهان هم که دهنوی مدتی در آنجا تمرین می‌کرد یکی از باشگاه‌های خوب فوتبال ایران است و آنها نیز می‌خواهند برای لیگ سال بعد تیم خوبی را ببندند.

قائم ‌مقام باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود شاید انتخاب تیم آینده دهنوی خود این بازیکن محول شود گفت: اگر این اتفاق بیفتد هیچ اشکالی ندارد. اتفاقاً تصمیم ایده‌آلی است و اگر امروز می‌بینیم دهنوی در تمرین پرسپولیس شرکت کرده شاید نشانه علاقه این بازیکن است.

منتقمی در مورد اینکه فتح‌ الله‌ زاده اعلام کرده رویانیان پولی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان دریافت کرده است خاطرنشان کرد: ما به فتح ‌الله‌ زاده احترام می‌گذاریم و خدا کند چنین اتفاقی صورت گرفته باشد. اگر اینطور باشد جشن می‌گیریم در حال حاضر چنین پولی به ما نرسیده و اگر چنین اتفاقی افتاد خوشحال می‌شویم که به تیم رفیق و دوست ما چنین پولی برسد.

وی در مورد صحبت‌های اخیر کامبوزیا گفت: با کامبوزیا دوست هستم اما او باید در نظر بگیرد که برخی صحبت‌ها درون تشکیلاتی است. باید صحبت‌هایمان را درون خانواده بیان کنیم و اگر بررسی لازم باشد دستگاه‌های نظارتی وجود دارد که این کار را انجام دهد، هنوز حکمی برای پرسپولیس و هیئت مدیره صادر نشده و باید از هرگونه اظهارنظر پرهیز کنیم تا این گفتمان‌ها باعث ایجاد نا آرامی در مورد پرسپولیس نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391