برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروز منتقمی سخنگوی باشگاه پرسپولیس شد

یکشنبه، ۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۱ — خبرآنلاین

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن افزایش اختیارات بهروز منتقمی وی را با حفظ سمت به عنوان سخنگوی این باشگاه منصوب کرد.

بهروز منتقمی

محمد رویانیان در جلسه امروز شورای معاونان و مدیران از افزایش اختیارات قائم مقام باشگاه و انتصاب وی به عنوان سخنگوی باشگاه خبر داد.
مدیر عامل پرسپولیس در این نشست بر لزوم تعامل همه جانبه معاونان و مدیران بخش‌های مختلف با قائم مقام باشگاه تاکید کرد.
رویانیان همچنین از معاونان و مدیران بخش‌های مختلف باشگاه پرسپولیس خواست به منظور پرهیز از پراکندگی در اظهارنظرها، تنها در حوزه کاری خود با رسانه‌ها گفتگو کنند و اظهارنظر درباره مسائل کلان باشگاه بر عهده سخنگو خواهد بود.
متن حکم انتصاب بهروز منتقمی به عنوان سخنگو که توسط سایت رسمی باشگاه پرسپولیس منتشر شده به شرح زیر است:
برادر گرامی جناب آقای بهروز منتقمی
قائم مقام محترم باشگاه پرسپولیس
نظر به مراتب تعهد، تجارب ارزشمند و سوابق پربار جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می‌شوید.
امید است با توجه به برنامه‌های استراتژیک باشگاه و با نظر به لزوم اطلاع رسانی دقیق بدون واسطه و ساماندهی شده در امور کلان باشگاه با اصحاب رسانه، همچنین در جهت استمرار موفقیت‌های باشگاه فرهنگی ورزشی و مردمی پرسپولیس با هماهنگی معاونین، مدیران و سایر همکاران با توکل به خداوند متعال اقدام‌های لازم را به عمل آورید.
محمد رویانیان
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391