برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناهار دسته جمعی پیشکسوتان پرسپولیس بعد از تحصن مقابل وزارت ورزش

چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۵ — گل

نکته جالب آنجا بود که پیشکسوتان معترض پرسپولیس بعد از این تحصن اعتراض آمیز جمع دوستانه خود را خراب نکردند و برای صرف ناهار به یک سفره خانه رفتند

ساعتی پیش تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس در حمایت از محمد رویانیان و در تلاش برای ابقای او به ساختمان وزرات ورزش در خیابان سئول مراجعه کردند اما دست خالی برگشتند. در این جمع افرادی مثل حمید استیلی ،پایان رافت،سعید نعیم آبادی ،ضیا عربشاهی،کاظم سید علیخانی،رضا جباری،حسن خان محمدی،حسن شیر محمدی و ... حضور داشتند ضمن اینکه سعید شیرینی هم آنها را همراهی می کرد.
این عده برای صحبت با عباسی وزیر ورزش و متقاعد کردن او برای حفظ رویانیان در راس باشگاه پرسپولیس به وزارتخانه رفته بودند که تیرشان به سنگ خورد چرا که آقای وزیر در محل کارش حضور نداشت و البته این غیبت بر پیشکسوتان معترض پرسپولیس مسلم شد.
البته پیشکسوتان پرسپولیس حرف های شان را به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان و مقابل دوربین تلویزیونی زدند که قرار است این گزارش در اخبار امروز بعد از ظهر شبکه تهران و بخش خبری ساعت ۱۹ شبکه یک تلویزیون پخش شود.
اما نکته جالب آنجا بود که پیشکسوتان معترض پرسپولیس بعد از این تحصن اعتراض آمیز جمع دوستانه خود را خراب نکردند و برای صرف ناهار به یک سفره خانه رفتند و ظاهرا ناهار میهمان حمید استیلی یکی از پولدارترین هایشان بودند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391