برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هنوز نامه‌ای به پرسپولیس نرسیده است

سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۰ — باشگاه خبرنگاران

باشگاه پرسپولیس هنوز نامه‌ای از سوی فیفا یا وینگادا مبنی بر متوقف شدن روند رسیدگی به شکایت علیه این باشگاه در کمیته انضباطی دریافت نکرده است.

تیم پرسپولیس

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است مطالبات وینگادا و دستیارش را پرداخت کرده است و نامه‌ای از جانب او مبنی بر قدردانی از باشگاه و "محمد رویانیان" منتشر شده است؛ باشگاه پرسپولیس هنوز نامه‌ای از سوی فیفا یا وینگادا مبنی بر توقف رسیدگی پرونده شکایت مجدد دریافت نکرده است.

البته این مسائل را نمی‌توان به معنای آن تلقی کرد که وینگادا پولی را دریافت نکرده چرا که منابع غیر رسمی و مستقل رسیدن وینگادا به بخش اعظمی از طلبش را تایید می‌کنند با این وجود آخرین نامه فیفا برای تعیین جریمه بود و این جریان با درخواست وینگادا از فیفا متوقف خواهد شد که هنوز در ارتباط با آن نامه ای برای باشگاه پرسپولیس ارسال نشده است.

وینگادا در نامه ای هم که منتشر شد با وجود قدردانی‌ها اعلام نکرد فیفا برای توقف پرونده نامه نگاری کرده شد، شاید این مساله ناشی از آن شد که انتقال پول کمی به طول می انجامد، با توجه به اخبار منتشر شده اگر این بار مشکلی پیش بیاید قطعاً محمد رویانیان به سادگی از کنار آن نمی گذرد البته با توجه به پیگیری ها، بعید به نظر می رسد که این مشکل ادامه پیدا کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391