برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامجو مطلق: نیکبخت حاضر است مجانی هم برای استقلال بازی کند

دوشنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۷ — گل

مجید نامجومطلق ، سال‌ها بعد از درخشش خیره کننده در فوتبال ایران ، در لباس مربیگری به زندگی ادامه میدهد .

مجید نامجو مطلق

او که از قدیمی های استقلال است در مصاحبه ای جدایی جباری از جمع آبی‌ها را تحلیل کرده است . به عقیده او این انتقال به استقلال ضربه می زند.

نامجو می گوید : جدایی مجتبی جباری اتفاق خوبی برای استقلال نبود چون مجتبی بازیکن خوب و تأثیرگذاری است و کمک زیادی به تیم می کرد و حتی در قهرمانی فصل گذشته استقلال هم خیلی مؤثر بود اما اگر دنبال فوتبال حرفه ای هستیم، این اتفاقات در فوتبال حرفه ای هست.

نامجومطلق در پاسخ به این سؤال که چرا قراداد یک بازیکن مؤثر و ملی پوش در استقلال تمدید نمی شود اما نیکبخت که مدتهاست از دوران اوج و سطح اول فوتبال ایران دور است جذب می شود، گفت: شرایط این ۲ نفر فرق می کند. نیکبخت می خواهد خودش را دوباره احیاء کند و حتی حاضر است مجانی هم برای استقلال بازی کند اما شرایط مجتبی متفاوت است و همه تیم‌ها دنبال او هستند و به همین دلیل است که جباری خواسته های زیادی دارد. من با نفس عمل مخالف هستم چون معتقدم نباید شرایطی به وجود بیاید که بازیکن به راحتی از تیم برود و با باشگاه دیگری قرارداد ببندد. باشگاه های حرفه ای به گونه ای قرارداد می بندند که اگر بازیکن بخواهد به تیم دیگری برود، پول خوبی به باشگاه می رسد اما در اینجا بازیکن یک ساله قراداد می بندند و وقتی بازیکن به باور می نشیند و زمان سود بردن باشگاه است،‌ بازیکنان به راحتی جدا می شوند.

نامجومطلق در پایان گفت: در ایران مدیران ما حرفه ای فکر نمی کنند و فقط دنبال قهرمانی هستند تا بودن خودشان را تنظیم کنند اما با این قهرمانی‌ها فوتبال ایران را نابود می کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391