برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیکبخت: صحبت کردن در مورد پرسپولیس چه چیزی را عوض می‌کند؟

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۶ — خبرآنلاین

علیرضا واحدی نیکبخت ستاره سابق استقلال و پرسپولیس دوباره پیراهن آبی را بر تن خواهد کرد.

او در این سال‌ها جزو پر سر و صداترین فوتبالیست های ایران لقب گرفت و برای رسانه‌ها و هواداران فوتبال یک شخصیت جالب توجه بود.البته نیکبخت خودش می گوید که نسبت به سال های گذشته عوض شده و امسال فقط می خواهد به فوتبال فکر کند.

حضور او در استقلال باعث ناراحتی بعضی از هواداران این تیم شده ولی خودش تاکید می‌کند که آنها حق دارند.با این حال نیکبخت تلاش می‌کند تا در این فصل ناراحتی عده ای از هواداران استقلال را برطرف کند.او در مورد حضور در استقلال و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد.
در مورد حاشیه های چتد روز اخیر و ناراحتی برخی هواداران در مورد رفتن تو به پرسپولیس چه صحبتی داری؟

من چند سال قبل در پرسپولیس بودم و قبلا هم گفتم که وقتی از استقلال جدا شدم باید به یک تیم بزرگ می رفتم و پرسپولیس را انتخاب کردم.بله،من در پرسپولیس بازی کردم و این را نمی توانم پاک کرد ولی صحبت کردن در مورد گذشته هیچ فایده ای ندارد.اینکه مدام بگوییم من در پرسپولیس بودم چه چیزی را عوض می کند؟


در مورد ناراحتی برخی از هواداران،خصوصا آن فردی که مقابل دفتر فتح الله زاده با تو صحبت کرد چه نظری داری؟

من به آن فرد توضیح دادم که بعد از جدایی از استقلال باید به یک تیم بزرگ می رفتم و چاره ای نداشتم.من بازیکن الکی نبودم که هر جایی بروم و از طرفی به هواداران استقلال حق می دهم که ناراحت باشند.من از ناراحتی آنها به نوعی خوشحالم چون می بینم که هنوز هم برایشان ارزش دارم و به خاطرمن ناراحت هستند.این موضوع به من انگیزه می دهد و باور کنید وقتی اعتراض می کنند ناراحت نمی شوم چون آنها حق دارند.

فکر می کنی این ناراحتی هواداران را باید چگونه برطرف کنی؟

باید در استقلال اینقدر خوب باشم که بتوانم هواداران را خوشحال کنم.

قبول داری در پرسپولیسِ دنیزلی و قطبی بهترین بازی‌ها را به نمایش گذاشتید؟
کمی صبر می کنید،امسال تلاش می کنم دوباره به اوج برگردم.

ولی واقعیت این است که برخی نسبت به بازگشت تو به روزهای اوج تردید دارند
زیاد به این مسائل فکر نمی کنم.با اینکه مدتی از فوتبال دور بودم اما به صورت منظم تمرین کردم و هر فردی بدنم را می بیند تعجب می‌کند و باور نمی کند اینگونه روی فرم هستم.البته با حرف زدن چیزی درست نمی شود و من در زمین فوتبال باید همه چیز را ثابت کنم.
مثل اینکه دوشنبه شب به دفتر فتح الله زاده رفتی؟
بله،من با حاج آقا صحبت کردم که این صحبت‌ها در مورد شرایط استقلال و خودم بود.فتح الله زاده گفت که باید مواظب حاشیه‌ها باشم و تاکید کرد که هواداران استقلال هم حق دارند بابت چند سال پیش ناراحت باشند.در ضمن باید از قلعه نویی هم تشکر کنم و خیلی شجاعت می خواهد که یک مربی چنین تصمیمی بگیرد.او به من اعتماد داشت و شما می دانید خیلی‌ها پشت خط هستند و نمی توانند برگردند.فقط امیدوارم جواب اعتماد قلعه نویی را بدهم.
راستی مثل اینکه با استقلال بحث پول نکردی؟
من اصلا حرف پول نزدم چون به استقلال آمدم تا دوباره احیا شوم.این مسائل برایم مهم نیست و قلعه نویی لطفی کرده که حتی گردنم را هم برایش می دهم.
قبول داری باید خیلی مواظب حاشیه‌ها باشی؟
باور کنید روش زندگی ورزشی و زندگی خصوصی و حتی مصاحبه های من تغییر کرده و کاری به حاشیه‌ها را ندارم.در طول این چند سال خیلی سختی کشیدم و تاوان اشتباهات گذشته‌ام را دادم. از زمانی‌که متأهل شده‌ام سرم در لاک خودم است و دیگر حاشیه‌ای اطراف من نیست. نیکبخت با تجربه دیدن دارد و مطمئن باشید با عبرت از تمام گذشته دوباره به تیم ملی برمی‌گردم. از همه مطبوعاتی‌ها و کارشناسان و اهالی فوتبال درخواست می‌کنم برای بازگشتم به روزهای اوج کمکم کنند.
راستی هنوز معلوم نیست در چه پستی بازی می کنی؟
من در سال های گذشته در پست مهاجم نوک،مهاجم چپ و راست و بال جپ بازی کردم و هر کجا مربی صلاح بداند بازی خواهم کرد.
در مورد استقلال چه صحبتی داری،فکر می کنی این تیم امسال هم قهرمان شود؟
من هنوز شناخت زیادی از استقلال ندارم و باید با این تیم تمرین کنم تا بتوانم حرف بزنم.با این حال استقلال بازیکنان بزرگ و کادر فنی با تجربه ای دارد و هر سال هم جزو مدعیان قهرمانی است.امیدوارم امسال هم نتایج خوبی بگیریم و دوست دارم همه ما یک سال خوب در استقلال داشته باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391