برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصرتی: نظر کریمی، کاپیتانی اسدی است

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۴ — گل

با حضور کریمی در تبریز، جمع رفقای قدیمی جمع شده است. به همین دلیل هر روز محمد نصرتی مصاحبه می‌کند و با ذوق و شوق فراوانی در مورد این بازیکن حرف می‌زند.

محمد نصرتی

. در این مصاحبه هم این مساله مشهود است. به هر حال آنها سال‌ها در تیم ملی کنار هم بوده‌اند و رفاقتی قدیمی دارند. باید دید آقامعلم با این رفقای قدیمی در لیگ برتر نتیجه می‌گیرد یا نه.

کار با مجید جلالی چطور است؟
جلالی مربی بزرگ و بادانشی است که برای رسیدن به موفقیت انگیزه زیادی دارد و همین مساله قطعاً می‌تواند هم به سود خودش و هم به سود ما تمام شود. جلالی برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است و مطمئن هستم با اتحاد و همدلی و از همه مهم‌تر حمایت شدن می‌توانیم حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشیم.
جذب علی کریمی هم اقدام بزرگی بود که تراکتورسازی موفق به انجام آن شد. در این مورد چه صحبتی داری؟
کریمی از مفاخر فوتبال ایران است و حضورش در تبریز به تراکتورسازی اعتبار می‌بخشد. قاعدتاً تجربه و توانایی‌های کریمی می‌تواند به تراکتورسازی در رقابت‌های مختلف کمک کند. در کنار کریمی بازیکنان خوب دیگری هم جذب شده‌اند و با این شرایط همه از تراکتورسازی انتظار قهرمانی دارند.
داستان بازوبند کاپیتانی به کجا کشید؟
درخصوص بازوبند کاپیتانی هیچ مشکلی وجود ندارد و بازیکنان به این مسائل فکر نمی‌کنند. خود کریمی هم نظرش برای کاپیتانی روی اسدی است. حتی اگر خودم نیز به دنبال این مسائل بودم، پارسال کاپیتان تراکتور می‌شدم. به همین خاطر است که می‌گویم سربلندی تراکتورسازی برای بازیکنان تنها اولویت است.
خیلی‌ها انتظار داشتند با آمدن علی دایی به پرسپولیس، تو هم به این تیم بروی. در این باره چه صحبتی داری؟
دایی قبل از اینکه تیمش را عوض کند، من را برای راه‌آهن می‌خواست و حتی مذاکراتی هم انجام داده بودیم. زمانی که دایی به پرسپولیس آمد، دیگر با من تماسی نگرفت و به همین دلیل در تراکتورسازی ماندگار شدم. چند سال است که در تبریز حضور دارم و بازی برای تراکتور هم برایم افتخار است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391