برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولادی : شادی مردم میلیونها دلار پاداش برای من بود

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۰ — گل

چیز مهمی نبود. باور کنید شادی مردم بزرگترین پاداش من بود.

مهرداد اولادی

مهرداد اولادی که بعد از صعود به جام جهانی حالا به فکر بازی در این ویترین جهانی است و برای این هدف تمام تلاشش را می کند.

قراردادت با ملوان به کجا رسید؟

من از ملوان جدا شدم و به طور رسمی قراردادم را با این تیم فسخ کردم.من در ملوان خاطرات خوبی داشتم و امیدوارم بتوانم دوباره روزی برسد که در این تیم خدمت کنم.

ماجرای دیر شدن پاداشت در تیم ملی چه بود؟

چیز مهمی نبود. باور کنید شادی مردم بزرگترین پاداش من بود.اما موضوع این بود که ۲۵تا پاکت پاداش بود که یکی از آنها را به یکی دیگر از اعضای زحمتکش تیم دادند و بلافاصله همان شب پاداش من را هم دادند اما خدا می داند که برای من دیدن شادی مردم تا نیمه شب میلیون‌ها دلار پاداش بود.

ماجرای بخشش قراردادت به ملوان از چه قرار است؟

من فقط کاری را کردم که هواداران می خواستند.من با این کار فقط سعی کردم به ملوان کمک کنم.ملوان شرایط مالی خوبی ندارد من فقط کاری کردم که حداقل بتوانمم حالا که نیستم به این تیم کمک کنم.امیدوارم ملوان با هواداران خوبش و مدیریت خوب آقای درودگر به موفقیت برسد.

تیم جدیدت را انتخاب نکردی؟

نه هنوز اما من دیگر بازیکن آزاد هستم و هر تیمی که می خواهد می تواند به سراغم بیاید.

جام جهانی؟

باور کنید حالا دیگر همه هدفم بازی در جام جهانی است.می خواهم فقط حرفه ای زندگی کنم و با تمرینات طاقت فرسا بتوانم در جام جهانی بازی کنم.ما توانایی این را داریم که در جام جهانی بدرخشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391