برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عضو جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باید آرامش باشگاه را حفظ کند

جمعه، ۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۸ — فارس

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: عضو جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باید آرامش باشگاه را حفظ کند.

حسین قدوسی در واکنش به اظهارات کامبوزیا گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس که گفته بود اگر کار اقتصادی شده پس چرا بدهی‌های پرسپولیس صفر نشده است گفت: رویانیان به شدت از این صحبت‌ها ناراحت بود و حتی در روسیه هم این مسئله را به من گفت بعد از بازگشت هم اعلام کرد که به خاطر این صحبت‌ها در جلسه هیئت مدیره شرکت نمی‌کند اما من به خاطر این مسائل و روشن شدن افکار عمومی لازم است که توضیحاتی را بگویم و از رویانیان خواستم که اجازه بدهد تا توضیحات لازم را برای هواداران بدهم.

وی ادامه داد: رویانیان وقتی به پرسپولیس آمد از همه به نیکی یاد کرد و در مدتی که در پرسپولیس مسئولیت داشت هیچ‌گاه دست به تخریب مدیران قبلی نزد و زمانی هم که با اصرار خبرنگاران در مورد میزان بدهی‌ها روبرو شد گفت که بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان پرسپولیس بدهی دارد اما مدیر قبلی یا مدیران قبل‌تر باشگاه را تخریب نکرد اما عضو جدید هیئت مدیره که نامزد مدیرعاملی هم هستند هنوز به پرسپولیس نیامده شروع به تخریب کرده است و مسائل غیر واقع می‌گوید.

وی ادامه داد: ایشان که می گوید چرا با وجود کارهای اقتصادی پرسپولیس هنوز بدهکار است و بدهی‌ها صفر نشده باید بگویم اگر منظور ایشان دوران پرسپولیس است که انتظار زیادی است که رویانیان با کمترین بودجه دولتی و کمتر از دو سال حضور در پرسپولیس ۱۵ میلیارد بدهی که مربوط به بیش از یک دهه است را پرداخت کنند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: اگر منظور ایشان بدهی زمان رویانیان است که باید بگوییم ایشان که خودش به وزارت ورزش نزدیک است و ارتباطاتی دارد و رئیس فدراسیون شطرنج هم هست می‌توانند اطلاعات لازم را بگیرند و بدانند که رویانیان با دو و نیم میلیارد بودجه هزینه یک سال باشگاه را پرداخت کرده است نمی‌گوییم هزینه باشگاه چقدر است که همه اهالی فوتبال می‌دانند این هزینه چقدر می‌شود شاید رقمی بین ۱۰، ۱۵ یا ۲۰ میلیارد بوده است که این هزینه‌ها با بودجه ۲.۵ میلیارد تومانی تأمین شده است. شاید اکنون فقط چند بازیکنان مطالباتی داشته باشد.

قدوسی با اشاره به فعالیت‌های رویانیان عنوان کرد: اگر رویانیان خودخواه بود و فقط به خودش و آبروی خودش فکر می‌کرد نه مصالح پرپولیس در دو ماهی که بلاتکلیف بود می‌توانست بدهی‌های خودش را بدهد یا بدهی‌ها را پرداخت کند اما او برای فصل آینده بالغ بر ۳ تا ۴ میلیارد هزینه کرد، قرارداد ستاره‌ها را تمدید کرد و مربی جدید آورد او به فکر آینده پرسپولیس بود و خودش را کارگر هواداران می‌داند رویانیان در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کرد و تقریبا نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده است هر چند ۶ جای خالی وجود دارد و بازیکنانی مدنظرش بود که به خاطر این اتفاقات جذب آن‌ها متوقف شد.

وی افزود: زمانیکه رویانیان به پرسپولیس آمد فقط یک تیم فوتبال را تحویل گرفت اما هم‌اکنون این تیم تبدیل به باشگاه شده است کارهای اقتصادی، اقدامات توسعه‌ای مثل آکادمی، دانشگاه و... که گفتنش طولانی است را انجام داد.

قدوسی با اشاره به صحبت‌های کامبوزیا که گفته بود از ۹۰ درصد مدیران لیگ برتری فوتبالی‌تر است گفت: من ۱۵ سال است که در فوتبال هستم مدیرانی چون فتح‌الله زاده، عابدینی، دهکردی، درودگر، قنبرزاده، جعفری و ... را سال‌هاست که در این فوتبال می‌بینم که فعالیت می‌کنند شاید آن‌ها در حوزه شطرنج بودند و ما اشتباه می‌کنیم به هرحال صحبت‌های ایشان باعث ناراحتی دایی، پروین، رویانیان شده است زیرا این صحبت‌‌ها آرامش پرسپولیس را به هم ریخته است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به صحبت‌های کامبوزیا در مورد اینکه فقط ۶۰، ۷۰ نفر شعار بر علیه او داد‌ه‌اند گفت: از شعارهایی که علیه افراد سر داده می‌شود به شدت ناراحتیم و فضا باید آرام باشد رویانیان هم به خاطر اینکه آرامش حفظ شود از فرودگاه مخفیانه خارج شد و حتی به من گفت بر روی سایت پرسپولیس خبری منتشر کنم که او چهارشنبه به ایران آمده است تا حاشیه بیشتری پیش نیاید اما دیدگاه‌ها و نظرات مردم که در خبرگزاری فارس و در زیر اخبار منتشر می‌شود و یا نظرات مردم در فضای مجازی نشان می‌دهد که این اعتراض‌ها فقط به ۶۰، ۷۰ نفر محدود نیست و هواداران از این اتفاقات ناراحت هستند.

وی افزود: ایشان که عضو جدید هیئت مدیره هستند و حتی بدون آنکه نظر دیگر اعضا را بدانند خود را نامزد اصلی مدیرعاملی باشگاه می‌دانند باید بدانند که نباید با تخریب کار کنند بهتر است آرامش باشگاه حفظ شود باید دید ایشان چگونه می‌خواهد با ۲.۵ میلیارد تومان بودجه دولتی پر طرفدارترین باشگاه آسیا را مدیریت کند ضمن اینکه این سؤال هم بطور جدی مطرح است که چرا پرسپولیس هیچ‌گاه ثبات مدیریت ندارد و یا باشگاه‌های دیگر بودجه‌های کلان دولتی می‌گیرند و اوضاعشان هم گل و بلبل است اما در پرسپولیس فقط ۲.۵ میلیارد بودجه دولتی وجود دارد بهتر است که در کمتر از ۲ ماه دو مدیرعامل برای باشگاه پرسپولیس انتخاب نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391