برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی: مدیربرنامه‌های دهنوی می‌گوید کار این بازیکن غیر اخلاقی نبوده است

سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۰ — فارس

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از ترک جلسه کمیته انضباطی مدعی شد که در پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس از قاسم دهنوی قاضی حق را به پرسپولیس داده است.

قاسم دهنوی

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص قاسم دهنوی امروز بعداز ظهر برگزار شد، اما بعد از گذشت یک ساعت محمد پنجعلی با ناراحتی این جلسه را ترک کرد.

وی در این باره به فارس گفت: جمع‌بندی‌های بسیار خوبی در این جلسه انجام شد، اما من به خاطر برخی‌ از حرف های مدیر برنامه‌های دهنوی جلسه را ترک کردم.

وی افزود: مدیر برنامه دهنوی معتقد بود که کار بازیکن تحت نظرش غیر اخلاقی نبوده و من هم ناراحت شدم و گفتم اگر این کار غیر اخلاقی و غیر حرفه‌ای نیست پس به چه چیزی غیرحرفه‌ای می‌گویید.

پنجعلی ادامه داد: در این جلسه همه از جمله قاضی حق را به ما دادند و گفتند که کار دهنوی غیر اخلاقی بود ولی وکیل ایشان دست بردار نبود و حرف هایش قابل هضم برای من نبود به همین دلیل به بیرون جلسه آمدم اما قرار است نتیجه جلسه بعدا اعلام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391