برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرونده محکومیت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی پرسپولیس در دیوان عدالت اداری

پنجشنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۲ — گل

این باشگاه در قالب دادخواستی، اعتراض خود را در رابطه با محکومیت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی از سوی کمیسیون ماده ۳۸ شهرداری تهران به دیوان عدالت تسلیم کرده است

تیم پرسپولیس

عملکرد نسنجیده باشگاه پرسپولیس در لغو قرارداد این تیم با بانک شهر به شکایت ۱.۵ میلیارد تومانی شهرداری از قرمزپوشان منتهی شده است . یک قوزبالاقوز در روزهای بی پولی شدید قرمز‌ها .
این شکایت در کمیسیون ماده ۳۸ شهرداری مطرح و منجر به صدور رای محکومیت علیه باشگاه پرسپولیس شد.
محمود سالارکیا مدیر کل حقوقی پرسپولیس ، با اشاره به محکومیت باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی گفت: با توجه به اینکه این رای قابل اعتراض در دیوان عدالت اداری است، باشگاه دادخواستی را تنظیم و اعتراض خود را به دیوان عدالت اعلام کرده است.
باشگاه پرسپولیس تهران پس ازتبلیغ نکردن تبلیغات شهرداری تهران (بانک شهر) بر روی پیراهن خود با یک شرکت دیگر قرارداد امضا کرد و این مساله باعث شکایت شهرداری شد و در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ یک ونیم میلیارد ازسوی کمیسیون ماده ۳۸ ایین نامه معاملات شهرداری تهران محکوم شد.
این جریمه به دلیل عدم تعهد به قرارداد برای قرمزها در نظر گرفته شده . کاش رویانیان در رسانه‌ها توضیح بدهد که در ازای این جریمه ۱.۵ میلیاردی چه به دست آورده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391