برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: به عباسی نوشتیم یک سال پرسپولیس را به ما بدهید

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۹ — فارس

علی پروین گفت: در نامه‌ای به عباسی نوشتیم یک سال پرسپولیس را به ما بدهید اگر پس آن برآمدید که خدا را شکر در غیر این صورت تیم را پس بگیرید.

علی پروین

علی پروین پس از نشست امروز پیشکسوتان پرسپولیس گفت: بالاخره دور هم جمع شدن پیشکسوتان پرسپولیس کار قشنگی است که باید هر چند مدت یکبار انجام شود. از طرفی من هم شاگردان خودم را می‌بینم و هم پیشکسوتانی که برای موفقیت پرسپولیس جان کندند.

وی افزود: در راستای صحبت‌های قبلی امروز جلسه‌ای را تشکیل دادیم و قرار شد ۶ نفر به نمایندگی از پیشکسوتان به دیدار عباسی بروند.

پروین ادامه داد: این پرسپولیس مال پیشکسوتان است. ما به آقای عباسی گفتیم یک سال این تیم را به ما بدهید اگر از پس آن برآمدیم که کار را دنبال می‌کنیم در غیر این صورت تیم را به خودشان پس می‌دهیم. ما گفتیم آقایان، خریدار این تیم هستیم و اولویت اول هم به نظر من همین پیشکسوتان هستند.

وی تاکید کرد: اگر شد که همه چیز تمام می‌شود. اگر با این موضوع مخالفت کردند ما هم می‌گوییم آقای عباسی خداحافظ ما را به خیر شما را به سلامت و ما دیگر فقط یک هوادار هستیم نه یک کلام زیاد و نه یک کلام کم. این برنامه ما برای آینده است. انشاءالله این ۶ نفر هم که شامل افرادی مانند خورد‌بین، درخشان، انصاریان، آشتیانی و جاسمیان و اینجانب هستند به دیدار وزیر می‌رویم تا تکلیف همه چیز مشخص شود.

پروین همچنین با حمایت از علی دایی نیز خاطرنشان کرد: آقایان باید بدانند هر کس به دایی بی احترامی کند یعنی به پیشکسوتان پرسپولیس بی‌احترامی کرده است. من امیدوارم امسال دایی در عرصه مربی‌گری‌اش موفق باشد تا دل هواداران را شاد کند پس بهتر است برخی‌ها به جای مصاحبه و ایجاد تنش به تیم دایی آرامش بدهند تا این بچه هم کارش را انجام دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391