برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاشازاده: بازی دیدنی و بامزه ای می شود

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۴ — گل

اولین بار است که در دنیا مسابقه ای بین این دو گروه سنی برگزار می شود.هیچ وقت در یک بازی دوستانه دو تیم با ۲۰ سال اختلاف روبه روی هم بازی نمی کنند و همین قضیه باعث نگرانی ما شده

مهدی  پاشازاده

بازی دوستانه تیم ملی با تیم ۹۸ موجب شده تا ستاره هایی که با صعود شیرینشان به جام جهانی فرانسه خاطرات شیرینی را در قلب مردم از خود به یادگار گذاشته اند از حالا نسبت به این بازی ابراز نگرانی کنند.

مهدی پاشازاده در همین مورد گفت:اولین بار است که در دنیا مسابقه ای بین این دو گروه سنی برگزار می شود.هیچ وقت در یک بازی دوستانه دو تیم با ۲۰ سال اختلاف روبه روی هم بازی نمی کنند و همین قضیه باعث نگرانی ما شده.به قول خداداد باید بازی را به خشونت بکشیم و همان میانه زمین نگه داریم که زیاد گل نخوریم.او دعوا را راه بیندازد ما هم پشتش در می آییم.

وی تاکید کرد:فکر کنم چند بازیکن در بین ما باشند که فرم مطلوبی داشته باشند اما عمده بازیکنان تیم ما مشکل اضافه وزن دارند.از دیدن هم تیمی هایم خوشحال می شوم و دوباره کار کردن با آنها در قالب یک تیم ایده لذتبخشی است.با این همه فکر بازی کردن تیم ناآماده و ناهماهنگ ما با تیمی که کره جنوبی را در خانه برده فکر نگران کننده ای است.باید ببینم مربی از من می خواهد چه کسی را مهار کنم و بروم فیلم بازی هایش را ببینم.(می خندد)خارج از شوخی بازی جالب و دوستانه ای می شود و فرصتی هم به دست میاید تا از بازیکنانی که سال ۹۸ دل مردم را شاد کردند تقدیر رسمی شود.آن تیم در دل مردم جای داشت.

مدافع دوستداشتنی فوتبال ایران در پایان تاکید کرد:چند روز است دوباره تمرین می کنم تا در این بازی کمی روی فرم نشان بدهم.به هرحال آنها از ما خیلی جوانتر هستند و تمرین منظم دارند.بازی بامزه ای می شود.فکر کنم مردم هم خوششان بیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391