برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی پاشازاده: ۲۰۱۴ ای‌ها فکر می کردند ما را ببرند می روند جام جهانی

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۴ — گل

دادن یک کاغذ و یک ساعت در شان ما بازیکنان نسل ۹۸ نبود. درست است هدیه بود و واقعا دستشان درد نکند اما بچه های ما دنبال ساعت نبودند. به شخصه می دانستم شرایط اینگونه می شود.

مهدی پاشازاده یکی از بازیکنان تیم منتخب ۹۸ بود در جدال با تیم ۲۰۱۴. او که در دفاع چپ بازی می کرد درباره برگزاری این مراسم به خبرنگار گل می گوید:« بازی که اصلا خوب نبود. نه برنامه ریزی درستی در کار بود و نه بازی قشنگی از آب در آمد. متاسفاه ما را نگه داشتند وسط زمین تا مراسم تجلیل از بازیکنان سایر تیمها را برگزار کنند. می توانستند برگزاری این مراسم را بگذارند اول بازی تا حوصله مردم سر نمی رفت. نمی دانم هدف از برگزاری این مراسم تجلیل از چه کسی بود. تجلیل از نسل ۹۸؟ اسم این را هم می شود گذراشت تجلیل؟ اگر من خودم از بازیکنان ۹۸ تجلیل می کردم مراسم بهتر از این برگزار می شد. »

پاشازاده صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« دادن یک کاغذ و یک ساعت در شان ما بازیکنان نسل ۹۸ نبود. درست است هدیه بود و واقعا دستشان درد نکند اما بچه های ما دنبال ساعت نبودند. به شخصه می دانستم شرایط اینگونه می شود. برگزاری مراسم که در حد ما نبود و در مورد هدیه هم که بیشتر از این نباید حرفی بزنم. پاداش صعود ما به جام جهانی ۹۸ یک آپارتمان و مجوز وارد کردن یک اتومببیل بود . حواله را در ازای دریافت مبلغی به ما دادند که همه بچه‌ها ضرر کردند و آپارتمان را هم اگر شما دیدی ما هم دیدیم. البته جای آپارتمان ، یک ساعت به ما دادند که دستشان هم درد نکند»

مهدی پاشازاده جزو معدود بازیکنان نسل ۹۸ بود که اضافه وزن نداشت. او درباره بازی می گوید:« اگر برای برگزاری بازی زودتر به ما خبر می دادند تا چند جلسه تمرین کنیم اوضاعمان بهتر این می‌شد که دیدید. ضمنا قرار بود ۲ تیم با هم ادغام شوند اما اینکار را هم نکردند. کلا همه چیز بد بود، به غیر از اینکه مردم آمدند و خاطره بازیکنان قدیمی زنده شد»

پاشازاده درباره جدی گرفتن بازی از سوی بازیکنان فعلی تیم ملی می گوید:« جدی گرفتن بازی از سوی آنها دلایل خاص خودش را داشت. گفتن آن دلایل، حساسیت هایی بوجود می آورد. فکر می کنم آنها ناراحتند که همه مردم از نسل ۹۸ صحبت می کنند. امیدوارم که این بچه‌ها به جام جهانی بروند و بیشتر از ما برد بیاورند تا در دل مردم جا باز کنند. اگر ما تو دل مردم جا داریم مقصرش نیستیم. ما چه گناهی کردیم که محبوب هستیم و مردم بچه های نسل ما را خیلی دوست دارند. شما هم مجبوب شوید. به نظرم بازیکنان فعلی فکر می کردند زیر سایه ما هستند و به همین دلیل بازی را خیلی جدی گرفته بودند. »

پاشازاده در پایان می گوید:« اصلا بازی های نمادین به این شکل برگزار نمی شود. اولا که در تمام جهانی برای این بازیها ۲ تیم ادغام می شوند. در ضمن می آیند و بازی را طنز مانند می کنند و یکجورهایی شوخی را هم به بازی اضافه می کنند. بازیکنان تیم ملی اینقدر جدی بازی می کردند که یک لحظه فکر کردیم اگر ما را ببرند تازه به جام جهانی می روند!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391