برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پدر مسی: کمپین ظالمانه ای علیه پسرم راه اندازی شده

شنبه، ۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۴ — گل

پدر لیونل مسی در صحبت های نارضایتی اش را از موضع گیری اخیر رسانه‌ها درمقابل اتهام فساد مالی به پسرش ابراز کرد

لیونل مسی

خانواده مسی روزهای سخت و پیچیده ای را پشت سرمی گذارند.بعد از اعلام تاریخ دادگاه برای لیونل مسی و پدرش درروز ۱۷ سپتامبر، حالا او و پدرش باید در این روز در دادگاه حضور یافته و از خود در برابر اتهام فساد مالی دفاع کنند.

دراین میان خورخه مسی ، پدر لیونل مسی در گفتگو با کادنا کوپه دراین باره گفت:« ما ناراحتیم که برخی از رسانه‌ها کمپینی را برپایه دروغ و تهمت راه اندازی کرده اند و صحبت های تنفرآمیزی را مطرح می کنند. این ظالمانه است.»

پدر مسی که این روزهااز نحوه بازتاب این خبر در رسانه های خبر به شدت عصبانی و ناراحت است، معتقد است که انتشار مغرضانه این اخبار به وجهه پسرش آسیب می زند و اعلام کرده که حتی شاید علیه کسانی که بی گناهی خانواده اش را زیر سوال برده اند شکایت کند:« زمانی که این پرونده بسته شود، می دانیم که باید چه کارکنیم.می دانیم که در جلسه دادگاه روز ۱۷ سپتامبر، توافقاتی حاصل خواهد شد. این اختلافی است که میان یک ارگان و مشاوران مالی ما ایجاد شده و کاملا طبیعی است. می توانم تضمینی بگویم که ما سالانه رقمی را بابت مالیات می پردازیم که شامل ۲ رقم و شش صفر درمقابلش است.»

البته خورخه مسی اعلام کرده که با آرامش تمام این پرونده را دنبال می کند:« ما حالمان خوب است و درکمال آرامش هستیم؛ چون هیچ وقت نشده که مالیات را پرداخت نکرده باشیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391