برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتوبوس پرسپولیس تا رامسر اسکورت شد

پنجشنبه، ۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۳ — گل

درست بعد از سوت پایان بنگر،کریم باقری،غلامپور،محمد دایی ،عباس زاده و بقیه پرسپولیسی‌ها از سوی مازنی های عاشق پرسپولیس محاصره شدند

تیم پرسپولیس

پرسپولیس دیروز در شهر کوچک عباس آباد که حدود ۴۰ کیلومتر با محل اردوی این تیم در رامسر فاصله دارد دومین بازی تدارکاتی اش را مقابل سپیدرود رشت برگزار کرد.
این بازی در ورزشگاه کوچک شهر عباس آباد انجام شد که در انتهای یک خیابان باریک قرار داشت.این ورزشگاه کوچک که فاقد امکانات یک ورزشگاه معمولی بود در فضای دلپذیر و زیبایی واقع شده بود اما مشکلات خاص خودش را داشت.
در این ورزشگاه تنها یک طرف زمین چمن سکو قرار داشت و همین مساله منجر به این شد تا مسوولان برگزاری بازی و نیروی انتظامی برای نظم و ترتیب هوادارانی که برای دیدن این بازی آمده بودند به مشکل بر بخورند و حتی از ماموران راهنمایی و رانندگی برای این کار کمک بگیرند.
با این حال این مراقبت های انتظامی هم مانع از این نشد تا تماشاگران به داخل زمین راه نیابند و گروهی با پریدن از روی فنس‌ها یا خزیدن از زیر آنها و حتی در ورودی به زمین داخل چمن شدند و کنار خط طولی زمین نشستند تا بازی را از آنجا و از نزدیکتری فاصله ممکن تماشا کنند.البته این مساله هرگز باعث نشد تا نظم بازی بهم بریزد و متوقف شود اما با نزدیک شدن به پایان مسابقه شرایط دوباره برای نیروی انتظامی و البته پرسپولیسی‌ها سخت شد چرا که حدود ۶-۵ هزار نفر مشغول تماشای بازی بودند و در انتظار سوت پایان بسر می بردند تا خودشان را به بازیکنان و مربیان پرسپولیس برسانند.
در این میان بازیکنان ذخیره پرسپولیس بدون اینکه جلب توجه شوددقایقی قبل از سوت پایان بازی آرام به سمت اتوبوس تیم حرکت کردند اما بازیکنانی که در زمین بودند به علاوه اعضای کادر فنی در بین جمعیت گرفتار شدند و چند دقیقه ای طول کشید تا به اتوبوس برسند.
درست بعد از سوت پایان بنگر،کریم باقری،غلامپور،محمد دایی ،عباس زاده و بقیه پرسپولیسی‌ها از سوی مازنی های عاشق پرسپولیس محاصره شدند تا رسیدن به اتوبوس برای آنها تبدیل به کاری دشوار و طاقت فرسا شود.
این استقبال گسترده باعث شد پلیس برای محافظت از اتوبوس پرسپولیس وارد عمل شود و یک خودرو و دو متور پلیس اتوبوس حامل اعضای این تیم را تا رامسر اسکورت کنند.با این حال بازی در عباس اباد برای پرسپولیسی‌ها روزی به یاد ماندنی رقم زد بخصوص اینکه در این شهر هم مثل رامسر پرسپولیسی های زیادی از این تیم حمایت کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391