برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر برنامه‌های دهنوی: پرسپولیس هر مدرکی دارد به کمیته انضباطی بدهد

شنبه، ۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۱ — فارس

مهران عالیپور گفت: کسانی که نقش مدیر برنامه رسمی فیفا را کتمان می‌کنند، باعث وجود دلالیسم شده‌اند.

قاسم دهنوی

مهران عالی‌پور در مورد اظهارات مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس که اعلام کرده برخی در سپاهان خود را بازیچه دلا‌ل‌های شناخته شده قرار دادند، گفت: اصلا ذات این حرف‌ها را قبول ندارم و متأسفانه آنها دنبال پاک کردن صورت مسئله و متهم جلوه دادن من هستند، در جلسه کمیته انضباطی نیز در حالی که وکیل قاسم دهنوی صحبت می‌کرد، محمد پنجعلی در مصاحبه‌اش اعلام کرد این کار را مدیر برنامه‌های او انجام می‌داده در صورتی که بنده هیچ صحبتی را بیان نکردم.

وی افزود: باید قبل از حرف زدن فکر کنند. صحبت‌هایی که بیان می‌شود کاملا اشتباه است و افرادی که نمی‌خواهند من و سایر مدیر برنامه‌های رسمی فیفا را ببینند، باعث دلالیسم می‌شوند. کسانی که از مذاکره با بازیکنان با حضور ایجنت‌های رسمی فیفا هراسان هستند، باعث رشد دلالیسم می‌شوند، نباید با بیان این صحبت‌ها اذهان مردم را مشوش کنیم. من این حرف‌ها را قبول ندارم، مگر بنده صبح و شب کنار قاسم دهنوی هستم تا مکالمات او را ضبط کنم. متأسفانه برخی با کارهایشان باعث ایجاد سوء تفاهم می‌شوند و حالا با بیان برخی صحبت‌ها می‌خواهند اذهان مردم را تغییر دهند.

مدیر برنامه‌های دهنوی در مورد اینکه حمید عباسی اعلام کرده از او فایل صوتی دارند، گفت: اگر پرسپولیسی‌ها هر شاهد و مدرکی دارند با کمال میل حاضریم این مدارک را به کمیته انضباطی ارائه دهند تا ببینیم در نهایت حق به چه کسی می‌رسد.

وی در پایان گفت: آن کسانی که قانون‌مدار نیستند و نقش مدیر برنامه رسمی فیفا را که در ماده ۲۰ آیین‌نامه نقل و انتقالات آمده است، کتمان می‌کنند، باعث رشد دلالیسم می‌شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391