برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه‌های بازی پرسپولیس و ملوان بندرانزلی: اعتراض شدید ۲ هزار هوادار پرسپولیسی و تشویق کریم

پنجشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۲ — فارس

حدود ۲ هزار هوادار پرسپولیس به دلیل برگزاری بازی سرخپوشان مقابل ملوان، بدون حضور تماشاگر، با شعارهایی به این تصمیم اعتراض کردند.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان بندر انزلی در دیداری دوستانه از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه درفشی‌فر به مصاف یکدیگر رفتند که حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانیم:

*ترکیب پرسپولیس در نیمه اول:

نیلسون، قاسمی، خانزاده، نورمحمدی، حسینی، اسماعیل‌زاده، عسگر، مارکو، صادقیان، عباس‌زاده و عاشوری

*حدود ۲ هزار هوادار پشت در‌های بسته در تمرین امروز حضور داشتند که تعداد زیادی هم ابتدا مقابل در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند و وقتی متوجه شدند بازی امروز پشت درهای بسته است مقابل ورزشگاه را ترک کردند اما تعداد زیادی از این هواداران پشت در‌های ورزشگاه درفشی‌فر ایستادند و با زدن سوت‌های بلند و شعارهایی مبنی بر اینکه فوتبال بدون هوادار نمی‌خواهیم به تشویق علی کریمی پرداختند و از دایی خواستند که در ورزشگاه درفشی‌فر را باز کند. البته این هواداران به دو دسته تقسیم شده بودند. تعدادی از هواداران به تشویق شدید دایی و شیرینی و پرسپولیسی‌ها می‌پرداختند و تعدادی هم مخالف بودند و شعارهایی را می‌دادند البته در میان آنها درگیری‌های لفظی شدیدی پدید آمد ولی با توجه به حضور نیروی انتظامی این درگیری فیزیکی نشد.

*علیرضا حقیقی ۲۰ دقیقه زودتر از سایرین در درفشی‌فر حضور پیدا کرد و با غلامپور تمرینات اختصاصی انجام داد.

*در ابتدای بازی مازیار زارع مقابل در رختکن ورزشگاه درفشی‌فر ایستاد و یکی پس از دیگری با بازیکنان پرسپولیس دست داد و به خوش و بش پرداخت، سپس زارع همراه با رافخایی و اشجاری به سمت علی دایی رفتند و از او بابت حضور در زمین رخصت گرفتند.

*حدود ۱۵ هوادار انزلی‌چی نیز که با ملوانی‌ها آمده بودند بازی امروز را از روی سکو تماشا می‌کردند.

*کاروان تیم فوتبال ملوان ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه وارد ورزشگاه درفشی‌فر شد.

*تعدادی از لیدرها نیز در تمرین امروز پشت در‌های بسته ماندند و حتی به آنها هم اجازه حضور در ورزشگاه داده نشد.

*درودگر مدیرعامل ملوان از نزدیک این بازی را تماشا کرد، هواداران حتی دست به دامان او نیز شده بودند و با شعارهایی خواستار باز شدن در ورزشگاه درفشی‌فر شدند.

*همچنین هواداران پرسپولیس هنگامی که پرسپولیسی‌ها در دقیقه ۱۵ گل اول را به ثمر رساندند پشت در ورزشگاه درفشی‌فر که ترافیک شدیدی نیز به وجود آمده بود علی دایی را تشویق کردند و سرود قهرمانی سر دادند.

*مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه دیدند هواداران کمی ناراحت هستند دقایقی در کنار آنها حاضر شدند و از آنها خواهش کردند اجازه دهند با توجه به اطلاع قبلی تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار شود که هواداران نیز سپس با تشویق‌ علی دایی مقابل ورزشگاه را ترک کردند. هواداران می‌گفتند «دایی حمایتت می‌کنیم».

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391