برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرسپولیس مدافع میانی احتکار می کند!

سه‌شنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۱ — گل

پرسپولیس برای جذب شجاع خیلیل زاده هم اقدام کرده و با او قرارداد داخلی بسته بود اما در نهایت این بازیمکن ملی پوش را از دست داد تا شجاع به سپاهان برود

تیم پرسپولیس

در حالی که برخی از تیم های لیگ برتری با مشکل مدافع میانی روبرو شده اند و در این منطقه به شدت با کمبود بازیکن مواجهند پرسپولیس ۵ مدافع میانی خوب دارد و تا دو قدمی جذب نفر ششم هم رفت و اما در نهایت ناکام ماند.
پرسپولیس در این منطقه سید جلال حسینی را دارد که مدافع فیکس تیم ملی است و یکی از بهترین های فوتبال ایران به حساب می آید.در کنار سید جلال مدافع با تجربه ای مثل محسن بنگر قرار دارد که او هم سابقه بازی در تیم ملی را دارد و جزو مدافعان تاپ فوتبال ایران محسوب می شود.
علیرضا نورمحمدی دیگر مدافع میانی سرخ هاست که چهارمین فصل حضورش در جمع سرخ‌ها را سپری می کند.نورمحمدی هم در سه فصل اخیر نوسان کمی داشته و مدافع درجه یکی به حساب می آید.
در کنار اینها محمدرضا خانزاده قرار دارد؛ مدافعی جوان و ملی پوش که قابلیت‌ها و پتانسیل زیادی دارد.خانزاده اواخر فصل قبل در تیم گل محمدی مقطعی فیکس شد و از تیم امید به تیم ملی رفت ضمن اینکه او قابلیت بازی در دفاع راست را هم دارد درست مثل سید جلال.
نفر پنجم محمد حسین کنعانی زادگان مدافع خوش قد و بالایی است که در تیم جوانان ایران یکی از بهترین‌ها بود و دنیزلی نسبت به کیفیت بازی اش ایمان داشت و آینده او را در خشان می دید.کنعانی هم در صورت میدان دیدن می تواند در پست خودش یکی از بهترین‌ها باشد و در آینده بدرخشد.
این در حالی است که پرسپولیس برای جذب شجاع خیلیل زاده هم اقدام کرده و با او قرارداد داخلی بسته بود اما در نهایت این بازیمکن ملی پوش را از دست داد تا شجاع به سپاهان برود.
با این حال به نظر می رسد وضع پرسپولیس در این پست خوب است چرا که از این جمع فقط دو نفر در ترکیب اصلی قرار می گیرند که یکی از آنها حتما سید جلال است مگر اینکه او مصدوم یا محروم شود.در عین حال هر چهار نفر دیگر می توانند در تیم های دیگر لیگ برتری فیکس بازی کنند اما بعضی از آنها مثل خانزراده و کنعاین شاید فرصت چندانی برای بازی پیدا نکنند .
این در حالی است که تیم هایی مثل مس کرمان ،ذوب آهن اصفهان و ...در به در دنبال یک مدافع میانی قابل می گردند و از این حیث به شدت به مشکل برخورده اند اما پرسپولیسی‌ها مثل بازیکنان کناری در پست مدافع میانی هم بازیکن احتکار کرده اند تا با این پشتوانه به دنبال قهرمانی باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391